Jak na půjčku

Jak si půjčit a nenaletět? Poradíme na co si dát pozor

Půjčka

Jak se schvaluje bankovní půjčka?

Žádáte o půjčku a zajímá Vás podle čeho banka určuje výši úrokové sazby? První, co si banka ověřuje, je Vaše bonita. Víte, na co se zaměřuje dále?
Půjčka

Pro půjčku nemusíte nutně na pobočku

Nejjednodušší a nejrychlejší cesta pro sjednání spotřebitelské půjčky online vede přes internetové bankovnictví Vaší banky.
Půjčka

Je možné získat půjčku ihned? Třeba do hodiny?

Ano, možnost získat půjčku do hodiny je u nás samozřejmost. Online vše vyřídíte v rozmezí 5 až 15 minut, na pobočce obvykle za půl hodiny.
Půjčka

Jak probíhá schválení půjčky online a kdy jsou peníze na účtu?

Naši klienti si mohou půjčku sjednat v mobilní aplikaci i v internetovém bankovnictví. Pokud nejste naším klientem, můžete využít zabezpečený webový formulář.
Půjčka

Jak si půjčit na auto?

Chtěli byste si pořídit motorové vozidlo, ale nemáte dostatečnou hotovost? Jednou z možností, jak to vyřešit, je půjčka na auto nebo motorku.
Půjčka

Půjčka na studium

V zahraničí je financování studia pomocí úvěru docela běžná věc. U nás to zatím ještě tak časté není. Nabídka bank proto není obdobně široká.
Půjčka

Půjčky na zvelebení domácnosti

Náklady na vybavení nebo úpravy bytu z našich peněženek vytahují nejvíce peněz. Mnohdy nezbývá než si půjčit. Co nám banky nabízí v oblasti úvěrů na bydlení?
Půjčka

Půjčka a daňové přiznání – má to na sebe vliv?

Ano, má. Věděli jste např., že si můžete snížit základ daně z příjmů fyzických osob o zaplacené úroky z půjčky? Ušetřit se tak dají i desetitisíce korun.
Půjčka

Jak se zbavit nevýhodných půjček

Zjistit v průběhu splácení půjčky, že jste mohli dostat lepší podmínky u konkurence, není příjemné. Nevěšte však hlavu. Existuje snadná cesta ven.
Půjčka

Jak vybrat tu nejvýhodnější půjčku?

Co si pohlídat, abyste nenaletěli a zbytečně půjčku nepřepláceli? A jsou nejlevnější půjčky opravdu nejvýhodnější?