Úrazové pojištění

Chraňte sebe a své blízké před následky úrazu

Vybíráme pro Vás to nejlepší na trhu, úrazové pojištění nabízíme ve spolupráci s BNP Paribas Cardif Pojišťovnou, a.s.

Celosvětová ochrana

Již následující den po sjednání pojištění získáte celosvětovou pojistnou ochranu pro případ trvalých následků, chirurgických zákroků, hospitalizace nebo ošetřování člena rodiny.

Jednorázový příspěvek

Při úrazu obdržíte i jednorázový příspěvek ve výši 1 000 Kč na pořízení zdravotnických pomůcek, zaplacení poplatku na pohotovosti či parkování před nemocnicí.

Zdvojnásobené plnění

V případě dopravní nehody bude pojistné plnění zdvojnásobeno. U dětí bude pojistné plnění zdvojnásobeno i tehdy, pokud dojde k jejich úrazu během školních prázdnin.
Kompletní informace k úrazovému pojištění, včetně pojistných limitů, naleznete v brožuře.

Balíčky v rámci úrazového pojištění

Balíček Junior

Balíček Junior můžete založit pro své nezletilé dítě, jen za 129 Kč měsíčně.
129 Kč

Balíček Single

Balíček Single si sjednáte pro sebe, za pouhých 199 Kč měsíčně.
199 Kč

Balíček Rodina

Balíček Rodina zabezpečí Vás i Vaši rodinu za pouhých 359 Kč měsíčně.
359 Kč

Sjednejte si úrazové pojištění

Online

Sjednání pojištění plně online pro stávající klienty

Za pár minut máte hotovo a bez návštěvy pobočky.

Zeptejte se na pojištění

Potřebujete poradit? Rádi Vám zavoláme.

Profesionální servis na pobočce

Rádi Vás uvidíme na pobočce a vše probereme osobně.

Na co se často ptáte

Vše, co potřebujete vědět o úrazovém pojištění.
Vstupní věk:
18-65 let včetně - pro dospělé
0-18 let včetně - pro děti u varianty Rodina
Ne. Klient, který má uznanou invaliditu, bez ohledu na stupeň postižení nesplňuje podmínky pro vstup do Úrazového pojištění a nemůže pojištění sjednat. Tato podmínka neplatí pro balíček Junior.
Vstupní věk:
Úrazové pojištění k dětskému účtu – dítě od narození do 15 let, zákonný zástupce nad 18 let
Úrazové pojištění ke studentskému účtu – dítě ve věku 15-27 let, zákonný zástupce nad 18 let
Úrazové pojištění k běžnému účtu rodiče – dítě od narození do 27 let, zákonný zástupce nad 18 let
Ano, pojistnou událost lze uplatnit i zpětně v zákonné lhůtě do 4 let od úrazu.

Balíček Junior může sjednat majitel účtu pro své nezletilé dítě ke svému účtu anebo si pojištění sjedná dítě ke svému dětskému účtu v zastoupení. V obou případech je nutné, aby byli oba, tedy jak rodič, tak dítě, uvedeni na přihlášce k pojištění.

Za pojistnou událost uzná pojišťovna také úraz, která není výslovně uveden v Oceňovací tabulce, pokud je srovnatelný s některým poškozením uvedeným v této tabulce.
Zvýšené množství dětských úrazů pojišťovna MetLife Europe, d.a.c. každoročně eviduje v období prázdnin, ať už letních nebo zimních - děti mají volno, tráví čas venku s rodinou a kamarády a více sportují. Vzhledem k této skutečnosti proto poskytujeme dvojnásobné plnění v případě, že si dítě přivodí úraz během jakýchkoliv oficiálně vyhlášených školních prázdnin.

Ano, nárok na pojistné plnění nevzniká, pokud pojistná událost nastala, například, v souvislosti:

- S letem pojištěného jakýmkoli leteckým prostředkem, s výjimkou pravidelných leteckých spojů a charterových (rekreačních sezonních) letů provozovaných licencovaným leteckým dopravcem a registrovaných letů
- S účastí při jakékoli profesionální sportovní činnosti (závody, soutěže, včetně přípravy a tréninků)
- Se sportovní a zábavní činností pojištěného spojenou s vysokým nebezpečím (zejména horolezectví, bungee jumping, bojové a kontaktní sporty, motorové sporty všech druhů, potápění, skoky na lyžích, lyžování a snowboarding mimo vyznačené sjezdovky a trasy).

Kompletní výčet výluk z pojištění naleznete ve Všeobecných pojistných podmínkách a příslušných zvláštních pojistných podmínkách).

Ano, jestliže je šitá rána větší než 7 cm. V takové případě ale nevzniká nárok na jednorázový příspěvek na pořízení zdravotních pomůcek. Pokud je šití součástí jiného chirurgického zákroku nebo s ním souvisí, za šití se samostatné plnění neposkytuje.

Automatické navýšení pojistného plnění na dvojnásobek, pokud k úrazu dojde během jakýchkoliv oficiálně vyhlášených školních prázdnin, platí pro základní školy, střední školy, základní umělecké školy a konzervatoře (v případě jarních prázdnin termín dle školy, kterou dítě navštěvuje).

Pro vysoké školy se termínem školních prázdnin rozumí období od 1. 7. do 31. 8. daného roku. Pro předškolní děti se aplikují stejné termíny školních prázdnin jako pro děti školou povinné, přičemž termín jarních prázdnin se určuje dle místa bydliště dítěte.

Stále máte otázky?

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz? Napište nám.

Dokumenty ke stažení

Můžeme Vám toho nabídnout mnohem víc

Mohlo by Vás zajímat

Jak pojistit své dítě, aby to skutečně dávalo smysl?

Každý rodič chce pro své dítě to nejlepší. Jak se jednou stanete rodičem, kromě radostí přibudou i starosti. V případě, že by se Vašemu dítěti během života něco přihodilo, budete mít už tak dost starostí a finance budou to poslední, co budete chtít řešit. Abyste byli po finanční stránce klidní, myslete na pojištění svého dítěte. Jaké máte možnosti?

Výplata pojistky z úrazového pojištění

O tom, jak přesně probíhá výplata pojistného plnění z úrazové pojistky, mnoho lidí nemá vůbec tušení. Tedy alespoň do okamžiku, kdy se zraní. Je dobré informovat se o podmínkách pojistného plnění již při podpisu smlouvy. Mnohé pojišťovny totiž mají nastavené pro plnění pojistné události přísné podmínky.

Jak se řeší odškodnění úrazu?

Úraz je sám o sobě nepříjemná zkušenost. Nestačí ovšem myslet jenom na lékařské ošetření a rekonvalescenci. Je dobré mít na paměti i možnosti odškodnění úrazu. Takové odškodnění se totiž řídí přísnými pravidly, které je nutné dodržet. To se ovšem liší podle typu úrazu, který jste utrpěli.

Získejte komplexní úrazové pojištění

Hledáte nejlepší úrazové pojištění? Úrazové pojištění je vhodné pro všechny, kdo chtějí zajistit sebe i své blízké pro případ úrazu a jeho následků. V MONETA Money Bank Vás ve spolupráci s BNP Paribas Cardif Pojišťovnou pojistíme bez zkoumání Vašeho zdravotního stavu. Pojistná ochrana platí nejen v ČR, ale i v zahraničí a kryje Vás již následující den po sjednání pojištění.

Výhodné úrazové pojištění pro děti

Úrazové pojištění dětí Junior můžete získat v rámci dětského účtu, studentského účtu nebo si ho můžete sjednat k běžnému účtu rodiče. U BNP Paribas Cardif Pojišťovny, jejíž pojištění si v MONETA Money Bank můžete sjednat, navíc získáte automatické navýšení pojistného plnění na dvojnásobek, pokud k úrazu dítěte dojde během jakýchkoliv oficiálně vyhlášených školních prázdnin.

Tady se nachází W2C portlet

Jedna apka,
celá banka

S mobilní aplikací Smart Banka máte celou banku v kapse. Obsahuje přes 200 funkcí, 41 produktů a najdete v ní všechny výhodné nabídky. I proto je nejoceňovanější bankovní apkou na trhu.
logo - Moneta

Smart Banka je nejoceňovanější aplikací klienty i odbornou veřejností a je k dispozici na všech zařízeních iOS nebo Android.

ocenění Zlatá koruna - novinka roku 2023 hodnocení klienty 4,8/5