Kontokorent Flexikredit

Povolené přečerpání Vašeho běžného účtu do debetu ve výši od 2 000 Kč do 100 000 Kč

Využijte možnost přečerpat Váš běžný účet

Proč je skvělé mít aktivní kontokorent?

  • Nemusíte mít obavu, že před výplatou neodejdou Vaše trvalé příkazy

  • Pokud svůj účet nepřečerpáte, neplatíte za službu Flexikredit žádné poplatky

  • Rezerva jednoduše a kdykoliv dostupná na Vašem běžném účtu

  • Flexikredit můžete čerpat neomezeně dlouho

  • Zřízení a zrušení Flexikreditu či změna limitu jsou u nás zdarma

Na co se často ptáte

Jak funguje kontokorent?

Kontokorent je typ úvěru, který je poskytován jako doplněk k běžnému účtu. Pokud se Vám stane, že se Váš zůstatek na účtu dostane na nulu, díky kontokorentu můžete čerpat peníze do mínusu. Máte tak stálou finanční rezervu a jistotu, že Vaše trvalé příkazy jako je SIPO či inkaso z Vašeho účtu vždy odejdou až do výše povoleného limitu. Výhodou kontokorentu je, že ho můžete využívat kdykoliv a opakovaně.

Jak a kde si kontokorent sjednat?

Kontokorent Flexikredit si u MONETA Money Bank můžete sjednat na pobočce nebo online ve Vaší Internet Bance. Peníze pak máte po schválení a sjednání ihned k dispozici. Výše limitu, do kterého můžete čerpat, je mj. založena na výši Vašeho příjmu, na předpokládaných výdajích a pravidelných závazcích.

Splácí se sám

Na rozdíl od běžné půjčky nemá kontokorent žádné pravidelné splátky. Automaticky se vyrovná, jakmile Vám na účet dojde výplata. Úroky platíte pouze z vyčerpané částky, a ta se snižuje jakoukoli příchozí platbou. Pokud kontokorent nečerpáte, neplatíte za něj. U MONETA Money Bank máte navíc výhodu v tom, že kontokorent můžete čerpat neomezeně dlouho. Výjimku tvoří pouze kontokorent pro studenty, kde je nutné jej vyrovnat jednou za 360 dní.

Jak zrušit kontokorent?

Jestliže chcete kontokorent zrušit navštivte jakoukoli naši pobočku, kde s Vámi vše potřebné vyřídíme. Zřízení i zrušení máte u MONETA Money Bank zdarma.