Kontokorent Flexikredit

Povolené přečerpání Vašeho běžného účtu do debetu ve výši od 2 000 Kč do 100 000 Kč

Využijte možnost přečerpat Váš běžný účet

Proč je skvělé mít aktivní kontokorent?

  • Nemusíte mít obavu, že před výplatou neodejdou Vaše trvalé příkazy

  • Pokud svůj účet nepřečerpáte, neplatíte za službu Flexikredit žádné poplatky

  • Rezerva jednoduše a kdykoliv dostupná na Vašem běžném účtu

  • Flexikredit můžete čerpat neomezeně dlouho

  • Zřízení a zrušení Flexikreditu či změna limitu jsou u nás zdarma

Na co se často ptáte

Jak funguje kontokorent?

Kontokorent je typ úvěru, který je poskytován jako doplněk k běžnému účtu. Pokud se Vám stane, že se Váš zůstatek na účtu dostane na nulu, díky kontokorentu můžete čerpat peníze do mínusu. Máte tak stálou finanční rezervu a jistotu, že Vaše trvalé příkazy jako je SIPO či inkaso z Vašeho účtu vždy odejdou až do výše povoleného limitu. Výhodou kontokorentu je, že ho můžete využívat kdykoliv a opakovaně.

Jak a kde si kontokorent sjednat?

Kontokorent Flexikredit si u MONETA Money Bank můžete sjednat na pobočce nebo online ve Vaší Internet Bance. Peníze pak máte po schválení a sjednání ihned k dispozici. Výše limitu, do kterého můžete čerpat, je mj. založena na výši Vašeho příjmu, na předpokládaných výdajích a pravidelných závazcích.

Splácí se sám

Na rozdíl od běžné půjčky nemá kontokorent žádné pravidelné splátky. Automaticky se vyrovná, jakmile Vám na účet dojde výplata. Úroky platíte pouze z vyčerpané částky, a ta se snižuje jakoukoli příchozí platbou. Pokud kontokorent nečerpáte, neplatíte za něj. U MONETA Money Bank máte navíc výhodu v tom, že kontokorent můžete čerpat neomezeně dlouho.

Jak zrušit kontokorent?

Jestliže chcete kontokorent zrušit navštivte jakoukoli naši pobočku, kde s Vámi vše potřebné vyřídíme. Zřízení i zrušení máte u MONETA Money Bank zdarma.