SPOČÍTEJTE SI SPLÁTKU

MÁTE O PŮJČKU ZÁJEM?

Zanechte nám kontakt. My Vám do 1 pracovního dne zavoláme
a pomůžeme Vám s vyřízením půjčky.

Zadejte prosím platné telefonní číslo
+420
Nebo volejte 800 800 333
Odesláním kontaktu souhlasíte se zpracováním údajů.

Váš kontakt byl úspěšně odeslán!

Náš telefonní bankéř se Vám ozve nejpozději během následujícího dne.

Omlouváme se!
Váš kontakt se nepodařilo odeslat.

Server je pravděpodobně přetížený. Zkuste prosím formulář odeslat později.

VÝHODY, KTERÉ OCENÍTE
 • Schválení do 5 minut z
  pohodlí domova

  Stačí si spočítat půjčku v kalkulačce a vyplnit údaje v online formuláři. Za pár minut získáte nezávaznou nabídku půjčky, a to jednoduše z pohodlí domova.

 • Peníze na cokoliv
  do 5 minut

  Do 5 minut od podpisu smlouvy dostanete peníze na svůj účet, a to bez dokládání na co peníze využijete.

 • Pojištění schopnosti
  splácet

  Pojistěte se pro nenadálé životní situace, spojené s potížemi při splácení u BNP Paribas Cardif a.s.

 • Individuální doba
  splácení

  Možnost rozvržení doby splácení až na 120 měsíců dle zvolené částky půjčky.

 

JAK ZÍSKAT PŮJČKU

O Expres půjčku může zažádat každý, kdo splňuje následující podmínky:

 • fyzická osoba starší 18 let s pravidelným příjmem minimálně 5000 Kč (u podnikatele základ daně za předešlý rok alespoň 60 000 Kč).
 • Trvalé bydliště a kontaktní adresa na území ČR v případě žadatelů občanů ČR, povolení k pobytu na území ČR v případě ostatních žadatelů.
 • Běžný účet vedený u MONETA Money Bank – založíme ho společně před podepsáním smlouvy. Z tohoto účtu bude úvěr splacen.
 • Nad 300 tis. Kč potřebujete souhlas manželky (pokud jste ženatý/vdaná)
 • Nad 500 tis. Kč je nutný spolužadatel

Potřebné doklady:

 • Občané ČR předkládají platný občanský průkaz a druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas nebo rodný list).
 • Ostatní žadatelé předkládají cestovní pas a průkaz o povolení k pobytu na území ČR.
 • Dva telefonní kontakty (jeden domů a druhý do zaměstnání).

Doklad o trvalém příjmu:

 • Jste-li zaměstnanec, potřebujete potvrzení zaměstnavatele o vašem příjmu. Nesmíte být ve zkušební ani výpovědní lhůtě. Máte-li uzavřen pracovní poměr na dobu určitou, nesmí končit do 3 měsíců od podpisu žádosti o Expres půjčku.
 • jste-li podnikatel, přineste si aktuální daňové přiznání za minulý rok spolu s živnostenským listem nebo koncesní listinou.
 • Jste-li důchodce, požádáme vás o důchodový výměr.

 

Sjednat si schůzku online

Chci najít nejbližší pobočku

 

 

Pokud si zvolíte delší dobu splácení úvěru, náklady na jeho splacení mohou být vyšší. Minimální doba splácení je od 24 měsíců, maximální doba do 120 měsíců a závisí na Vámi zvolené částce půjčky. Nabídka má pouze informativní charakter – splněním všech zde uvedených podmínek nevzniká žadateli nárok na uzavření smlouvy o úvěru. MONETA Money Bank, a. s. si vyhrazuje právo nevyhovět žádosti o úvěr. Úroková sazba uvedená v kalkulačce je nejnižší poskytovaná sazba a od výsledné schválené se může lišit na základě posouzení úvěruschopnosti žadatele a zohlednění individuálních slev. Ti nejlepší klienti u nás získají maximální RPSN do 7,86 %. Finální smlouva je vždy uzavřena v Internet Bance, Smart Bance nebo na pobočce MONETA Money Bank, a. s.

Výše úvěru 200 000 Kč, 108 splátek, měsíční splátka 2 491 Kč, roční úroková sazba 6,9 %, poplatek za poskytnutí úvěru online 0 Kč, RPSN 7,12 % p. a., celková částka splatná spotřebitelem 269042,67 Kč. U částek vyšších než 300 000 Kč musí být doložen souhlas manžela/ky. U částek vyšších než 500 000 Kč musí být v žádosti uveden spolužadatel, a to manžel/ka nebo jiná osoba. Garantovaná roční úroková sazba 6,9 % je platná pro nové úvěry od 200 000 Kč včetně. Tato nabídka není závazná. Akce platí do 31. 12. 2017.