Získejte výhodnou půjčku s úrokem od 5,9 % a RPSN 6,1 %

Expres půjčku schválíme online do 5 minut

Kolik si chci půjčit

20 000Kč
800 000Kč

Na jak dlouho

měsíců
měsíců
Měsíců

Pojištění proti neschopnosti půjčku splácet

Úroková sazba od 6,90 %, RPSN od 7,11 %, pojištění 0 Kč/měsíčně, poplatek za sjednání online 0 Kč, celkem zaplatíte 130 406,46 Kč

Výše uvedené splátky je pouze orientační a od výsledné schválené výše splátky se může lišit. Pokud si zvolíte delší dobu splácení úvěru, náklady na jeho splacení mohou být vyšší. Dobu splácení si můžete rozvrhnout od 24 měsíců do 120 měsíců v závislosti na Vámi zvolené částce půjčky. Nabídka má pouze informativní charakter - splněním všech zde uvedených podmínek nevzniká žadateli nárok na uzavření smlouvy o úvěru. MONETA Money Bank, a. s. si vyhrazuje právo nevyhovět žádosti o úvěr. Úroková sazba uvedená v kalkulačce je nejnižší poskytovaná sazba a od výsledné schválené se může lišit na základě posouzení úvěruschopnosti žadatele a zohlednění individuálních slev. Finální smlouva je vždy uzavřena v Internet Bance nebo na pobočce MONETA Money Bank, a. s. Ti nejlepší klienti u nás získají maximální RPSN do 9,3%.

Skrýt reprezentativní příklad

Výše úvěru 100 000 Kč, 96 splátek, měsíční splátka 1 358 Kč, roční úroková sazba 6,9 %, poplatek za poskytnutí úvěru při žádosti online 0 Kč. RPSN 7,1 %, celková částka splatná spotřebitelem 130 406,5 Kč. Úroková sazba od 5,9 % p. a. je platná pro úvěry od 200 000 Kč a splatností od 60 měsíců. U částek vyšších než 300 000 Kč musí být doložen souhlas manžela/ky. U částek vyšších než 500 000 Kč musí být v žádosti uveden spolužadatel, a to manžel/ka nebo jiná osoba. Tato nabídka není závazná, platí až do odvolání.

 

Výše uvedené splátky je pouze orientační a od výsledné schválené výše splátky se může lišit. Reprezentativní příklad »

Výhody, které oceníte
 • Schválení do 5 minut z pohodlí domova

  Stačí si nezávazně spočítat splátku v kalkulačce a vyplnit údaje v online žádosti. Do 5 minut získáte garantovanou nabídku půjčky.

 • Peníze na cokoliv
  do 5 minut

  Do 5 minut od podpisu smlouvy dostanete peníze na svůj účet. Vše bez dokládání na co peníze využijete.

 • Pojištění schopnosti splácet

  Pojistěte se pro nenadálé životní situace, spojené s potížemi při splácení u BNP Paribas Cardif a.s.

 • Individuální doba splácení

  Dobu splácení si můžete nastavit libovolně od 24 do 120 měsíců v závislosti na Vámi zvolené částce.

Detail půjčky a podmínky získání
Detail půjčky
Podmínky získání

Expres půjčka

Vypůjčit si můžete částku od 20 000 do 800 000 Kč. Po předběžném schválení žádosti (tip: zažádejte snadno přes internet) následuje ověření uvedených údajů a podpis smlouvy na pobočce MONETA Money Bank.

Peníze máte k dispozici na běžném účtu do 5 minut od podpisu smlouvy.

Zdarma Vám aktivujeme jedinečnou službu Infolimit. Infolimit je služba, která zobrazuje nezávaznou nabídku úvěrových produktů MONETA Money Bank (Expres půjčka, Kreditní karta, Konsolidace, Flexikredit), ke konkrétnímu klientovi.

Doba splácení a úroky

Dobu splácení si můžete nastavit libovolně od 24 do 120 měsíců v závislosti na Vámi zvolené částce.Úroková sazba je pevná po celou dobu trvání úvěru. O Půjčku si zdarma zažádáte online bez nutnosti doložení využití finančních prostředků.

Způsob splácení

Splácení Expres půjčky probíhá tím nejjednodušším možným způsobem, a to pravidelně přímo z běžného účtu vedeného u MONETA Money Bank.

Pokud u nás ještě nemáte běžný účet, založíme Vám ho před podpisem smlouvy.

Výše splátky je neměnná po celou dobu splácení. Datum splátky si můžete stanovit sami, v průběhu splácení jej můžete i změnit.

Půjčku můžete kdykoli předčasně splatit v plné výši nebo i částečně.

Výhodné pojištění

Pro případ plné pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání nebo invalidity III. stupně si můžete přímo u nás uzavřít výhodné pojištění.

Potřebujete poradit?
Zanechte nám kontakt. My Vám do 1 pracovního dne zavoláme a
zodpovíme Vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.
 

Výše uvedené splátky je pouze orientační a od výsledné schválené výše splátky se může lišit. Pokud si zvolíte delší dobu splácení úvěru, náklady na jeho splacení mohou být vyšší. Dobu splácení si můžete rozvrhnout od 24 měsíců do 120 měsíců v závislosti na Vámi zvolené částce půjčky. Nabídka má pouze informativní charakter - splněním všech zde uvedených podmínek nevzniká žadateli nárok na uzavření smlouvy o úvěru. MONETA Money Bank, a. s. si vyhrazuje právo nevyhovět žádosti o úvěr. Úroková sazba uvedená v kalkulačce je nejnižší poskytovaná sazba a od výsledné schválené se může lišit na základě posouzení úvěruschopnosti žadatele a zohlednění individuálních slev. Finální smlouva je vždy uzavřena v Internet Bance nebo na pobočce MONETA Money Bank, a. s.

Reprezentativní příklad:
Výše úvěru 100 000 Kč, 96 splátek, měsíční splátka 1 358 Kč, roční úroková sazba 6,9 %,RPSN 7,1 % poplatekza poskytnutí úvěru při žádosti online 0 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem 130 406,5 Kč. Při žádosti online: Max. RPSN dosahuje 20,1 %. Úroková sazba od 5,9 % p. a. je platná pro úvěry od 200 000 Kč a splatností od 60 měsíců. U částek vyšších než 300 000 Kč musí být doložen souhlas manžela/ky. U částek vyšších než 500 000 Kč musí být v žádosti uveden spolužadatel, a to manžel/ka nebo jiná osoba. Tato nabídka není závazná, platí až do odvolání.

V případě schválené žádosti o Expres půjčku online nebo v Internet Bance, získáte zdarma 3 měsíční předplatné online verze časopisů. Odkaz na aktivaci předplatného
Vám bude zaslán na Vámi zadaný e-mail v online žádosti, případně zprávou do Vaší Internet Banky. Odkaz obdržíte do 2 pracovních dnů od schválení Vaší žádosti.