Co je bezkontaktní nálepka

Platební nálepky jsou další z možností pohodlného bezhotovostního placení. Stačí ji kdekoliv přiložit k bezkontaktnímu terminálu.  
 
Výhodou platebních nálepek je především variabilita umístění. Můžete ji umístit například na mobilní telefon, klíčenku nebo jiný předmět, který u sebe nosíte. Pozor však na blízkost magnetu, například držák mobilu v autě, který by mohl platební nálepku poškodit.  
Platební nálepku si můžete v MONETA Money Bank pořídit jak k běžnému účtu, tak ke kreditní kartě MoneyCard Smart nebo MoneyCard Gold. Platební nálepka je zabezpečena stejně jako debetní či kreditní karta. Vydání a vedení platební nálepky je zdarma. 
S nálepkou můžete platit pouze v bezkontaktních platebních terminálech u obchodníků, při nákupu do 500 Kč bez zadání PIN kódu. S platební nálepkou nelze platit na internetu, protože neobsahuje CVV/CVC kód, který je při internetových platbách vyžadován. 

Bezkontaktní platební nálepka od MONETA Money Bank je vydávána stejně jako debetní karta ke každému  běžnému účtu pro fyzické osoby, s výjimkou účtu Dětský Genius.  Jednotlivé transakce si můžete zkontrolovat v Internet Bance nebo výpisu z účtu. O platební nálepku si můžete požádat také na nejbližší pobočce MONETA Money Bank. 

 

Kontaktujte nás