Potřebuji prodat nemovitost na kterou čerpám hypotéku

Pokud chcete prodat nemovitost, na kterou čerpáte hypotéku, budete od nás potřebovat vyčíslit celkovou výší zůstatku úvěru. Žádost o vystavení vyčíslení včetně vystavení souhlasu se zřízením zástavního práva v druhém pořadí a věcného práva zákazu zcizení a zatížení můžete podat prostřednictvím své Internet Banky v sekci Hypotéka a Doplacení hypotéky. Vyčíslení i další požadované dokumenty od nás obdržíte do druhého dne.

Doplacení hypotéky vyřídíte pohodlně ve své Internet Bance v sekci Hypotéky a Doplacení hypotéky a může být buď zcela zdarma (např. na konci období fixace úrokové sazby), nebo Vám naúčtujeme náhradu účelně vynaložených nákladů ve výši 700 Kč. Záleží, kdy budete hypotéku doplácet. Pokud si bude kupující brát hypotéku a uhradí kupní cenu pomocí ní, budete od nás potřebovat ještě další dokumenty, které Vám rádi poskytneme.

Stále máte otázky?

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz? Napište nám.

Jedna apka,
celá banka

S mobilní aplikací Smart Banka máte celou banku v kapse. Obsahuje přes 200 funkcí, 41 produktů a najdete v ní všechny výhodné nabídky. I proto je nejoceňovanější bankovní apkou na trhu.
logo - Moneta

Smart Banka je nejoceňovanější aplikací klienty i odbornou veřejností a je k dispozici na všech zařízeních iOS nebo Android.

ocenění Zlatá koruna - novinka roku 2023 hodnocení klienty 4,8/5