Investice

Pomůžeme Vám zhodnotit Vaše peníze. Využijte naši nabídku investic.

Podílové fondy

Vybíráme pro Vás fondy
od světových správců aktiv

S námi můžete investovat jednorázově nebo pravidelně, a to již od několika set korun. Vyberte si fondy podle svých kritérií.

Dlouhodobý investiční produkt

Investujte do lepší budoucnosti. Dlouhodobý investiční produkt

  • Spoření nebo investice do podílových fondů.
  • Až 50 000 Kč ročně od zaměstnavatele.
  • Daňová úleva až 7 200 Kč ročně.
  • Sjednáte online nebo na pobočce.

Pravidelné investování

Pár stovek měsíčně je ideální způsob, jak začít investovat

Když budete investovat pravidelně, třeba každý měsíc, nemusíte řešit, zda jsou zrovna finanční trhy v kondici. Navíc pokles trhů je pro Vás příležitost. Za stejnou částku nakoupíte víc, než když trhy rostou.

Cizoměnový účet

Cizoměnový účet

Cizoměnový účet

Jste živnostník nebo firma?
Podívejte se, co pro Vás máme.

Na co se často ptáte

Vše, co potřebujete vědět o investicích.
Po každé transakci Vám zašleme do Internet Banky elektronický výpis o nákupu nebo prodeji podílových listů. Po skončení každého čtvrtletí najdete na stejném místě výpis podílových listů, které máte aktuálně v portfoliu.
Ano. Abyste mohli svoje podílové listy převést, musí mít nabyvatel uzavřenou Rámcovou smlouvu obstarání koupě nebo prodeje cenných papírů s MONETA Money Bank. Převod pak můžete provést na jakékoliv naší pobočce. Za převod neplatíte žádné poplatky.

Své podílové fondy můžete jednoduše prodat několika způsoby, a to buď online v Internet Bance, Smart Bance v záložce Investice – Příkaz k nákupu/prodeji, případně osobně na kterékoliv naší pobočce. Po zadání pokynu k prodeji obdržíte peníze z prodeje svých investic podle hodnoty následujícího pracovního dne (pokud je požadavek zadán po 18:00, proběhne obchod s hodnotou za 2 pracovní dny) zpravidla do 5 pracovních dnů, nestanoví-li statut příslušného fondu lhůtu delší.

S investováním jsou spjaté vstupní poplatky, které se pro jednotlivé fondy liší. Můžete si je prohlédnout sazebníku poplatků nebo přímo na stránce každého fondu. Výstupní poplatky jsou u většiny fondů 0 Kč. I ty naleznete v sazebníku poplatků a na stránce každého fondu.

Samozřejmě, můžete investovat na pobočce anebo plně online v nejlepší bankovní aplikaci na českém trhu. Začnete pár údaji na webu, sjednání dokončíte v aplikaci a můžete začít investovat.

Stále máte otázky?

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz? Napište nám

Jedna apka,
celá banka

S mobilní aplikací Smart Banka máte celou banku v kapse. Obsahuje přes 200 funkcí, 41 produktů a najdete v ní všechny výhodné nabídky. I proto je nejoceňovanější bankovní apkou na trhu.
logo - Moneta

Smart Banka je nejoceňovanější aplikací klienty i odbornou veřejností a je k dispozici na všech zařízeních iOS nebo Android.

ocenění Zlatá koruna - novinka roku 2023 hodnocení klienty 4,8/5