Jak zjistím v SMS Bance, kolik si mohu půjčit?

SMS Banka O2

Pro zjištění Infolimitu je nutné mít u naší banky účet déle než 4 měsíce, v menu MONETA Money Bank, zvolíte Info / Avízo / do pole Text napíšete text dle toho, zda chcete zjistit částku pro Expres půjčku - zadáte LIMIT EXPRES (příp. LIM EXPRES, LIM EXP, L E) nebo pro Flexikredit - zadáte LIMIT FLEXIKREDIT (příp. LIMIT FLEXI, LIM FLEXI, L F).

SMS Banka T-Mobile

Pro zjištění Infolimitu je nutné mít u naší banky účet déle než 4 měsíce, v menu MONETA Money Bank, zvolíte Nastavení, Zaslat SMS a volbu potvrdíte. Poté do prvního textového pole napíšete text dle toho, zda chcete zjistit částku pro Expres půjčku - zadáte LIMIT EXPRES (příp. LIM EXPRES, LIM EXP, L E) nebo pro Flexikredit - zadáte LIMIT FLEXIKREDIT (příp. LIMIT FLEXI, LIM FLEXI, L F). a potvrdíte. Ostatní textová pole necháte prázdná.

SMS Banka Vodafone

Pro zjištění Infolimitu je nutné mít u naší banky účet déle než 4 měsíce, v menu Mobilbanky Vodafone zvolíte MONETA Money Bank/ Avízo bance / do pole Text napíšete LIMIT EXPRES (příp. LIM EXPRES, LIM EXP, L E) nebo LIMIT FLEXIKREDIT (příp. LIMIT FLEXI, LIM FLEXI, L F) - dle toho, na co se potřebujete dotazovat.