Co je bezúčelová hypotéka?

U bezúčelové hypotéky klient nemusí bance dokládat využití finančních prostředků.

Hypotéka bez dokládání účelu je neúčelový úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti, která je určena k bydlení, nachází se na území ČR a je zapsaná v Katastru nemovitostí.

Hypotéku bez dokládání účelu můžete znát jako americkou hypotéku, kterou na českém trhu nabízí MONETA Money Bank. Nespornou výhodou hypotéky bez dokládání účelu je využití finančních prostředků prakticky na cokoliv. Neúčelovou hypotékou, na rozdíl od klasické hypotéky, můžete financovat cokoliv chcete a zároveň ji můžete použít i na konsolidování svých půjček nebo splacení kreditních karet a kontokorentů.

Pokud Vám na konsolidaci stávajících závazků nestačí, a to z nejrůznějších důvodů, spotřebitelský úvěr, je bezúčelová hypotéka ideální volbou. Třeba proto, že nově budete splácet pouze jednu nižší splátku, čímž pomůžete svému rozpočtu a můžete i lépe plánovat své budoucí výdaje. Hypotéku si můžete sjednat do výše až 70 % odhadu ceny nemovitosti.

MONETA Money Bank nabízí u americké hypotéky atraktivní úrokovou sazbu s garancí na 3 nebo 5 let. Oceníme, že se jako klient snažíte zajistit proti různým rizikům, a proto Vám při sjednání Pojištění schopnosti splácet úrokovou sazbu hypotéky snížíme o 0,2 %. I tady můžete využít slevu za splácení z běžného účtu MONETA Money Bank.

 

Stále máte otázky?

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz? Napište nám.

Jedna apka,
celá banka

S mobilní aplikací Smart Banka máte celou banku v kapse. Obsahuje přes 200 funkcí, 41 produktů a najdete v ní všechny výhodné nabídky. I proto je nejoceňovanější bankovní apkou na trhu.
logo - Moneta

Smart Banka je nejoceňovanější aplikací klienty i odbornou veřejností a je k dispozici na všech zařízeních iOS nebo Android.

ocenění Zlatá koruna - novinka roku 2023 hodnocení klienty 4,8/5