Co je refinancování hypotéky

Při refinancování hypotéky se jedná o výměnu starší hypotéky za novou, zpravidla za výhodnějších podmínek.  
 
Nejčastějším důvodem k refinancování je snaha získat hypotéku s nižší úrokovou sazbou, a tím i nižší měsíční splátkou. Pokud o refinancování uvažujete, nečekejte až na konec fixačního období a podívejte se již dnes na naši hypotéční kalkulačku, jakou úrokovou sazbu Vám můžeme nabídnout.  

Spolu s nižší sazbou můžete získat i další výhody. Patří k nim například flexibilita hypotéky, nižší nebo žádné poplatky, odklad splátek nebo přerušení splácení. Využitím vlastních úspor můžete u své hypotéky dosáhnout ještě nižší úrokové sazby. Přesvědčte se na naší kalkulačce.  

 

Refinancování stávající hypotéky můžete řešit již 12 měsíců před koncem platnosti úrokové sazby. Získáte tím možnost zafixovat splátku hypotéky na další období, a lépe tak plánovat Vaše výdaje. Pro rozhodování, zda refinancovat či nikoliv, si spočítejte měsíční úsporu na splátce, ale zároveň počítejte i s náklady. Například poplatky za výmaz a zápis do Katastru nemovitostí a ukončení úvěru stávající bankou (kvitanci úvěru).  

Novou hypotéku Vám zpracujeme zcela ZDARMA, a to včetně odhadu Vaší nemovitosti, a Vy ušetříte až 5 000 Kč. Nemusíte tedy dokládat ani původní odhad nemovitosti, stačí doložit původní úvěrovou smlouvu. Se vším Vám poradíme a pomůžeme. Sami uvidíte, že refinancování s MONETA Money Bank je opravdu snadné.  

 

 

Kontaktujte nás