Sloučení půjček s garancí úroku 6,9 % s RPSN 7,2 %!
Stačí si k nám převést své půjčky od jiných finančních institucí a sloučit je do jedné výhodnější.
SPOČÍTAT ÚSPORU


Banka má právo si pro poskytnutí promo akce vyžádat spolužadatele a posoudit jeho úvěroschopnost. Garantovaná sazba platí pro půjčky nad 200 000 Kč.

Proč převést půjčky k nám?
 • Zdarma vyřídíme splacení Vašich úvěrů

  Při převedení půjček k nám za Vás zdarma vyřídíme jejich splácení u jiných finančních institucí, čímž Vám odpadnou starosti se splácením více úvěrů. Spojit můžete půjčky, kreditní karty a kontokorenty Vaše i Vašich rodinných příslušníků.

 • Ušetříte měsíčně i tisíce korun na Vašich splátkách

  Sloučením Vašich závazků do jednoho výhodnějšího můžete platit měsíčně až o 50 % méně. Navíc ušetříte i poplatky za vedení více půjček.

 • Můžete využít dodatečné finanční rezervy

  V případě potřeby můžete využít dodatečných finančních prostředků, a to bez dokládání, na co je použijete.

 • Online schválení do
  5 minut z pohodlí domova

  Svou úsporu si spočítejte v kalkulačce, vyplňte údaje v online formuláři a do pár minut máte nezávazný návrh půjčky přímo vám na míru. Sjednání pak jednoduše dokončíte na pobočce, která je Vám nejblíž.

Využijte garanci úroku 6,9 % s RPSN 7,2 %!
Nechte nám svůj kontakt. Do 1 pracovního dne se vám ozveme a spočítáme vaši úsporu společně.
ZAVOLEJTE MI


Nebo nám zdarma zavolejte na 800 800 333, kde se vám budeme hned věnovat.

Jak funguje snížení splátky?

 

Modelový příklad:

Spočítat úsporu
 

Reprezentativní příklad

Výše úvěru 300 000 Kč, 120 splátek, měsíční splátka3 467,8 Kč, roční úroková sazba 6,9 %, poplatek za poskytnutí úvěru 1 795 Kč, RPSN 7,23 %, celková částka splatná spotřebitelem 417 136,3 Kč. U částek vyšších než 300 000 Kč musí být doložen souhlas manžela/ky. U částek vyšších než 500 000 Kč musí být v žádosti uveden spolužadatel, a to manžel/ka nebo jiná osoba. Pokud výše čerpaných peněžních prostředků nebude dostačovat na předčasné splacení závazků klienta, zajistí klient doplacení spláceného závazku vlastními prostředky. Tato nabídka není závazná. Roční úroková sazba 6,9 % je platná pro nové úvěry od 200 000 Kč včetně. Tato nabídka není závazná. Akce platí do 31. 12. 2017.