Expres půjčku schválíme online do 5 minut

Kolik si chci půjčit

20 000Kč
800 000Kč

Na jak dlouho

měsíců
měsíců
Měsíců

Pojištění proti neschopnosti půjčku splácet

Úroková sazba od Garantovaná úroková sazba 5,90 %, RPSN RPSN 6,06 %, pojištění 0 Kč/měsíčně, poplatek za sjednání online 0 Kč, celkem zaplatíte 138 861,62 Kč

Pokud si zvolíte delší dobu splácení úvěru, náklady na jeho splacení mohou být vyšší. Nabídka má pouze informativní charakter – splněním všech zde uvedených podmínek nevzniká žadateli nárok na uzavření smlouvy o úvěru. MONETA Money Bank, a. s. si vyhrazuje právo nevyhovět žádosti o úvěr. Úroková sazba uvedená v kalkulačce je nejnižší poskytovaná sazba a od výsledné schválené se může lišit na základě posouzení úvěruschopnosti žadatele a zohlednění individuálních slev. Úvěry poskytujeme se splatností od 3 do 120 měsíců a s RPSN od 5 % do max. 17,8 %. Finální smlouva je vždy uzavřena v Internet Bance, Smart Bance nebo na pobočce MONETA Money Bank, a. s.

Skrýt reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 100 000 Kč, 96 splátek, měsíční splátka 1 309,3 Kč, roční úroková sazba 5,9 %, poplatek za poskytnutí úvěru při žádosti online 0 Kč, RPSN 6,1 %, celková částka splatná spotřebitelem 125 690,8 Kč. U částek vyšších než 300 000 Kč musí být doložen souhlas manžela/ky. U částek vyšších než 500 000 Kč musí být v žádosti uveden spolužadatel, a to manžel/ka nebo jiná osoba. Tato nabídka není závazná.

 

Výše uvedené splátky je pouze orientační a od výsledné schválené výše splátky se může lišit. Reprezentativní příklad »

Využijte garanci úroku 6,9 % s RPSN 7,1 %!
Nechte nám svůj kontakt. Do 1 pracovního dne se vám ozveme a vyřídíme Vaši půjčku společně.
ZAVOLEJTE MI


Nebo nám zdarma zavolejte na 800 800 333, kde se vám budeme hned věnovat.

Proč je pro vás Expres půjčka výhodná?
 • Schválení půjčky z pohodlí domova

  Stačí si spočítat půjčku v kalkulačce a vyplnit údaje v online formuláři. Za pár minut získáte nezávaznou nabídku půjčky, a to jednoduše z pohodlí domova.

 • Peníze na cokoliv
  bez dokládání využití

  Do 5 minut od podpisu smlouvy dostanete peníze na svůj účet, a to bez dokládání na co peníze využijete.

 • Pojištění schopnosti splácet

  Pojistěte se pro nenadálé životní situace, spojené s potížemi při splácení u BNP Paribas Cardif a.s.

Jste živnostník nebo firma?
Podívejte se na nabídku podnikatelských úvěrů.
Detail půjčky
Podmínky získání

Detail Expres půjčky

 • Vypůjčit si můžete částku od 20 000 do 800 000 Kč. Po předběžném schválení žádosti (tip: zažádejte snadno přes internet) následuje ověření uvedených údajů
  a podpis smlouvy na pobočce MONETA Money Bank.
 • Peníze máte k dispozici na běžném účtu do 5 minut od podpisu smlouvy.
 • Zdarma Vám aktivujeme jedinečnou službu Infolimit. Infolimit je služba, která zobrazuje nezávaznou nabídku úvěrových produktů MONETA Money Bank
  (Expres půjčka, Kreditní karta, Konsolidace, Flexikredit) ke konkrétnímu klientovi.

 

Doba splácení, úroky a poplatky

 • Dobu splácení si můžete rozvrhnout až na 120 měsíců.
 • V závislosti na Vaší finanční situaci a preferencích můžete Expres půjčku splácet 24, 30, 40, 50, 60, 72, 84, 96, 108 a 120 měsíců. Úroková sazba je pevná po celou dobu trvání úvěru.

 

Způsob splácení

 • Splácení Expres půjčky probíhá tím nejjednodušším možným způsobem, a to pravidelně přímo z běžného účtu vedeného u MONETA Money Bank.
 • Pokud u nás ještě nemáte běžný účet, založíme Vám ho před podpisem smlouvy.
 • Výše splátky je neměnná po celou dobu splácení. Datum splátky si můžete stanovit sami, v průběhu splácení jej můžete i změnit.
 • Půjčku můžete kdykoli předčasně splatit v plné výši nebo i částečně.

 

Výhodné pojištění

Pro případ plné pracovní neschopnosti, invalidity III. stupně, ztráty zaměstnání nebo hospitalizace v důsledku úrazu si můžete přímo u nás uzavřít výhodné pojištění.

Domluvte si schůzku
Na pobočce se vám budeme osobně věnovat
 

Výše uvedené splátky je pouze orientační a od výsledné schválené výše splátky se může lišit. Pokud si zvolíte delší dobu splácení úvěru, náklady na jeho splacení mohou být vyšší. Dobu splácení si můžete rozvrhnout od 24 měsíců do 120 měsíců v závislosti na Vámi zvolené částce půjčky. Nabídka má pouze informativní charakter - splněním všech zde uvedených podmínek nevzniká žadateli nárok na uzavření smlouvy o úvěru. MONETA Money Bank, a. s. si vyhrazuje právo nevyhovět žádosti o úvěr. Úroková sazba uvedená v kalkulačce je nejnižší poskytovaná sazba a od výsledné schválené se může lišit na základě posouzení úvěruschopnosti žadatele a zohlednění individuálních slev. Ti nejlepší klienti u nás získají maximální RPSN do 7,86 %. Finální smlouva je vždy uzavřena v Internet Bance nebo na pobočce MONETA Money Bank, a. s.

Reprezentativní příklad:
Výše úvěru 200 000 Kč, 108 splátek, měsíční splátka 2 491 Kč, roční úroková sazba 6,9 %, poplatek za poskytnutí úvěru 0 Kč, RPSN 7,12 % p. a., celková částka splatná spotřebitelem 269042,67 Kč. U částek vyšších než 300 000 Kč musí být doložen souhlas manžela/ky. U částek vyšších než 500 000 Kč musí být v žádosti uveden spolužadatel, a to manžel/ka nebo jiná osoba. Garantovaná roční úroková sazba 6,9 % je platná pro nové úvěry od 200 000 Kč včetně. Tato nabídka není závazná. Akce platí do 31. 12. 2017.