SPOČÍTEJTE SI SPLÁTKU

Máte o půjčku zájem

Zanechte nám kontakt. Vy vám do 1 pracovního dne zavoláme a pomůžeme Vám s vyřízením půjčky.

Zadejte prosím platné telefonní číslo
+420
Nebo volejte 224 444 222
Abychom Vás mohli zpětně kontaktovat s podrobnějšími informacemi, potřebujeme Váš souhlas pro uložení osobních údajů na 1 rok. Více na Ochrana dat

Váš kontakt byl úspěšně odeslán!

Náš telefonní bankéř se Vám ozve nejpozději během následujícího dne.

Omlouváme se!
Váš kontakt se nepodařilo odeslat.

Server je pravděpodobně přetížený. Zkuste prosím formulář odeslat později.

PROČ JE PRO VÁS EXPRES PŮJČKA VÝHODNÁ?
 • Schválení půjčky z
  pohodlí domova

  Stačí si spočítat půjčku v kalkulačce a vyplnit údaje v online formuláři. Za pár minut získáte nezávaznou nabídku půjčky, a to jednoduše z pohodlí domova.

 • Peníze na cokoliv
  bez dokládání využití

  Do 5 minut od podpisu smlouvy dostanete peníze na svůj účet, a to bez dokládání na co peníze využijete.

 • Pojištění schopnosti
  splácet

  Pojistěte se pro nenadálé životní situace, spojené s potížemi při splácení u BNP Paribas Cardif a. s.

Na pobočce se Vám budeme osobně věnovat
Domluvit schůzku
Detail půjčky
Podmínky získání

Expres půjčka

Vypůjčit si můžete částku od 20 000 do 800 000 Kč. Po předběžném schválení žádosti (tip: zažádejte snadno přes internet) následuje ověření uvedených údajů a podpis smlouvy na pobočce MONETA Money Bank.

Peníze máte k dispozici na běžném účtu do 5 minut od podpisu smlouvy.

Zdarma Vám aktivujeme jedinečnou službu Infolimit. Infolimit je služba, která zobrazuje nezávaznou nabídku úvěrových produktů MONETA Money Bank (Expres půjčka, Kreditní karta, Konsolidace, Flexikredit) ke konkrétnímu klientovi.

Doba splácení, úroky a poplatky

Dobu splácení si můžete rozvrhnout až na 120 měsíců. V závislosti na Vaší finanční situaci
a preferencích můžete Expres půjčku splácet 24, 30, 40, 50, 60, 72, 84, 96, 108 a 120 měsíců. Úroková sazba je pevná po celou dobu trvání úvěru.

Způsob splácení

Splácení Expres půjčky probíhá tím nejjednodušším možným způsobem, a to pravidelně přímo z běžného účtu vedeného u MONETA Money Bank.

 

Pokud u nás ještě nemáte běžný účet, založíme Vám ho před podpisem smlouvy.

 

Výše splátky je neměnná po celou dobu splácení. Datum splátky si můžete stanovit sami, v průběhu splácení jej můžete i změnit.

 

Půjčku můžete kdykoli předčasně splatit v plné výši nebo i částečně.

Výhodné pojištění

Pro případ plné pracovní neschopnosti, invalidity III. stupně, ztráty zaměstnání nebo hospitalizace v důsledku úrazu si můžete přímo u nás uzavřít výhodné pojištění.

 

Výše uvedené splátky je pouze orientační a od výsledné schválené výše splátky se může lišit. Pokud si zvolíte delší dobu splácení úvěru, náklady na jeho splacení mohou být vyšší. Dobu splácení si můžete rozvrhnout od 24 měsíců do 120 měsíců v závislosti na Vámi zvolené částce půjčky. Nabídka má pouze informativní charakter - splněním všech zde uvedených podmínek nevzniká žadateli nárok na uzavření smlouvy o úvěru. MONETA Money Bank, a. s. si vyhrazuje právo nevyhovět žádosti o úvěr. Úroková sazba uvedená v kalkulačce je nejnižší poskytovaná sazba a od výsledné schválené se může lišit na základě posouzení úvěruschopnosti žadatele a zohlednění individuálních slev. Finální smlouva je vždy uzavřena v Internet Bance nebo na pobočce MONETA Money Bank, a. s.

Reprezentativní příklad:
Výše úvěru 100 000 Kč, 96 splátek, měsíční splátka 1 358 Kč, roční úroková sazba 6,9 %,RPSN 7,1 % poplatek za poskytnutí úvěru při žádosti online 0 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem 130 406,5 Kč. Při žádosti online: Max. RPSN dosahuje 20,1 %. Úroková sazba od 5,9 % p. a. je platná pro úvěry od 200 000 Kč a splatností od 60 měsíců. U částek vyšších než 300 000 Kč musí být doložen souhlas manžela/ky. U částek vyšších než 500 000 Kč musí být v žádosti uveden spolužadatel, a to manžel/ka nebo jiná osoba. Tato nabídka není závazná, platí až do odvolání.