Co je hromadný příkaz?

Hromadný příkaz nebo hromadná platba je způsob, jak zadat dva a více platebních příkazů v korunách v rámci ČR najednou.

Hromadná platba tedy hlavně šetří Váš čas, protože generování a přepisování bezpečnostního kódu pro každou transakci zvlášť by zabralo mnohem více času. V MONETA Money Bank můžete hromadnou platbu zadat prostřednictvím Internet Banky.

Po přihlášení do Internet Banky zvolte v levém menu volbu Nový příkaz k úhradě. Otevře se formulář pro zadání detailů platby. V horní části Typ příkazu k úhradě zvolte Hromadná platba. Poté začněte zadávat jednotlivé příkazy k úhradě stejně, jako byste zadávali jednorázovou platbu. Tedy číslo účtu plátce, příjemce, částku, kterou chcete poslat, případně variabilní, specifický či konstantní symbol, pokud jsou vyžadovány.

Po zadání údajů můžete příkaz k hromadné platbě podepsat a odeslat nebo jej uložit k pozdějšímu odeslání. V tom případě můžete později například změnit částku k úhradě, přidat nové platby nebo je zrušit a další.

 

Stále máte otázky?

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz? Napište nám.

Jedna apka,
celá banka

S mobilní aplikací Smart Banka máte celou banku v kapse. Obsahuje přes 200 funkcí, 41 produktů a najdete v ní všechny výhodné nabídky. I proto je nejoceňovanější bankovní apkou na trhu.
logo - Moneta

Smart Banka je nejoceňovanější aplikací klienty i odbornou veřejností a je k dispozici na všech zařízeních iOS nebo Android.

ocenění Zlatá koruna - novinka roku 2023 hodnocení klienty 4,8/5