Co je GoPay?

GoPay je platební brána, která klientům umožňuje platit na internetu pomocí platební karty.

Platební bránu GoPay provozuje na svých internetových stránkách celá řada obchodů, e-shopů a internetových portálů, které jejím prostřednictvím přijímají platby za své zboží a služby. GoPay umožňuje přijímat také karty MasterCard a VISA vydávané MONETA Money Bank. Placení probíhá na internetových stránkách obchodu, kde si vyberete zboží, ale pro samotnou platbu jste přesměrováni do zabezpečeného prostředí GoPay.

Provozovatelem platebního systému je společnost licencovaná Českou národní bankou. Platby v rámci GoPay jsou pojištěny do výše 100 000 EUR. Platební brána splňuje příslušné bezpečnostní standardy a využívá moderní zabezpečení 3D Secure. Platební brána GoPay dovoluje přijímat platby v CZK i EUR.

 

Stále máte otázky?

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz? Napište nám.

Jedna apka,
celá banka

S mobilní aplikací Smart Banka máte celou banku v kapse. Obsahuje přes 200 funkcí, 41 produktů a najdete v ní všechny výhodné nabídky. I proto je nejoceňovanější bankovní apkou na trhu.
logo - Moneta

Smart Banka je nejoceňovanější aplikací klienty i odbornou veřejností a je k dispozici na všech zařízeních iOS nebo Android.

ocenění Zlatá koruna - novinka roku 2023 hodnocení klienty 4,8/5