Tisková zpráva

Smart Banka od MONETA Money Bank je mobilní aplikací roku

15.06.2017 | MONETA Money Bank Praha

MONETA Money Bank ovládla prestižní anketu Mobilní aplikace roku 2017. Její pokročilá aplikace pro mobilní bankovnictví Smart Banka se stala absolutním vítězem soutěže a v kategorii Klientský servis se umístila na prvním místě. O hlasy poroty a veřejnosti usilovalo téměř osm stovek špičkových českých a slovenských aplikací pro chytré telefony.

„Naším strategickým záměrem je být digitálním šampionem na českém bankovním trhu. Proto věnujeme velkou pozornost důkladnému vývoji a neustálému zdokonalování našich digitálních produktů, jako je Smart Banka. Absolutní vítězství v soutěži Mobilní aplikace roku 2017 je pro nás povzbuzením k dalším inovacím,“ uvedl Dalibor Šajar, vedoucí digitálních projektů v MONETA Money Bank.

„Aplikace Smart Banka nově přichází s revolucí na bankovním trhu – jako první v České republice umožňuje zřídit účet výhradně přes chytrý telefon, a to bez nutnosti návštěvy pobočky. Vedle toho lze pohodlně sledovat stav úvěrů, vývoj investic, měnit nastavení limitů platebních karet či je v případě potřeby okamžitě zablokovat,“ vyjmenoval některé vlastnosti Jakub Komenda, vedoucí týmu Smart Banka v MONETA Money Bank.

Aplikace Smart Banka byla spuštěna před rokem a od té doby se neustále rozvíjí s cílem poskytovat klientům bezpečný, moderní a pohodlný nástroj ke správě jejich financí kdykoliv a kdekoliv. Smart Banka je dlouhodobě nejlépe hodnoceným mobilním bankovnictvím (Google Play – hodnocení 4,7 z 5, App Store – hodnocení 4,5 z 5) na tuzemském trhu.

Aplikaci lze využívat v české nebo anglické verzi na mobilních telefonech s operačními systémy iOS (verze 8.0 a vyšší) nebo Android (verze 4.1 a vyšší). Pro její založení je třeba běžný nebo spořicí účet, případně kreditní karta od MONETA Money Bank a aktivní přístup do Internet Banky. K přihlášení do aplikace stačí uživatelem vytvořený PIN či jediný otisk prstu. Aplikace je zdarma ke stažení na Google Play a App Store.

Lucie Leixnerová

tisková mluvčí MONETA Money Bank


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Lucie Leixnerová
mob: +420 724 557 221, tel: +420 224 442 389, e-mail: lucie.leixnerova@moneta.cz

Lenka Míčková
mob: +420 731 613 622, tel: +420 224 442 124, e-mail: lenka.mickova@moneta.cz

nebo Servis pro média na media@moneta.cz a www.moneta.cz.Kontaktujte nás

Jakub Švestka
PR manager a tiskový mluvčí
MONETA Money Bank
Tel.: +420 224 442 897
Mobil: +420 702 209 386
jakub.svestka@moneta.cz
media@moneta.cz

Lenka Míčková
specialista komunikace
MONETA Money Bank
Tel.: +420 224 442 124
Mobil: +420 731 613 622
lenka.mickova@moneta.cz
media@moneta.cz

Management

Pár slov o zkušenostech našeho
nejvyššího vedení. Generálního
ředitele i vedení jednotlivých divizí.

Více

Společenská odpovědnost

Společenská odpovědnost je
součástí naší celkové strategie a je
postavená na čtyřech pilířích.

Více

Hospodářské výsledky

Archiv hospodářských výsledků
společností MONETA ke stažení.

Více

Výroční zprávy

Zajímá Vás, kde jsme a kam
chceme směřovat v příštím roce?
Archiv výročních zpráv.

Více