Zvýhodněné úvěry na zemědělské stroje i další novinky od GE Money Bank na výstavě Země Živitelka

GE Money Bank nabízí na výstavě Země Živitelka zvýhodněné úvěry na zemědělskou techniku. O úvěry s úrokovou sazbou již od 2,79 % mohou zájemci požádat na stánku banky v pavilonu T1 po celou dobu konání výstavy, a to až do 3. září. Jde navíc o jednu z posledních možností jak získat podporu na nákup zemědělských strojů od PGRLF. Příjem žádostí o dotace končí již 30. září.

„Pro zemědělce jde o skvělou příležitost k pořízení nové techniky. Přímo na výstavišti si mohou vybrat ty nejmodernější stroje na trhu, které jsou díky našim zvýhodněným úvěrům pro zemědělce dostupné,“ říká Mojmír Severin, ředitel sektoru zemědělství a ekoenergie GE Money Bank. „Klienty, kterým se podaří úvěry na techniku využít mezi prvními, navíc odměníme. Deset zemědělců s nejrychleji vyčerpanými úvěry od nás získá digitální kameru Canon Legria,“ dodává Mojmír Severin.

Zemědělské úvěry od GE Money Bank pokryjí až 100 % ceny investice včetně DPH, doba splácení se pohybuje od 2 do 8 let. Nabídka je určena také farmářům, kteří chtějí k financování zemědělských strojů využít státní či evropskou podporu. Banka na 40. ročník Země živitelky připravila pro zemědělce komplexní poradenský doprovod, který zajišťuje služba EU Servis od GE Money Bank. Experti přímo na výstavě pomohou každému klientovi nalézt vhodný dotační titul a poté připraví žádost o dotaci ve spolupráci se společností Agroteam CZ, jednou z největších poradenských firem v českém zemědělství.

Sleva na pojištění techniky
Banka na výstavě Země živitelka nabízí ve spolupráci s pojišťovací makléřskou společností RENOMIA také pojištění zemědělské techniky „all risk“ za zvýhodněných podmínek. Klienti, kteří se na veletrhu rozhodnou financovat traktor úvěrem od GE Money Bank, získají na pojištění exkluzivní 40% slevu. V jeho rámci jsou pojištěna jak komplexní živelní rizika, tak i odcizení, vandalismus nebo škody vzniklé provozem, chybou a nedbalostí obsluhy stroje.

Konta pro podnikatele na půl roku zdarma
Návštěvníci areálu v Českých Budějovicích se dočkají i dalších novinek. GE Money Bank v letošním roce umístila přímo na plochu výstaviště svoji mobilní pobočku. Zemědělci i další zákazníci zde mohou získat například podnikatelské účty Genius Business Silver a Genius Business Gold s vedením konta na půl roku zdarma. Banka klientům nabídne také další zemědělské úvěry či investiční úvěry s podporou fondů Evropské unie. Na mobilní pobočce bude pro všechny návštěvníky výstaviště k dispozici také bankomat GE Money Bank.

Experti upozorní na změny v dotacích
Na pondělí 2. září chystá GE Money Bank pro zemědělce v pavilonu Z seminář Vize zemědělství 2014. Hlavním tématem semináře bude nová zemědělská politika EU s důrazem na změny pravidelných a investičních evropských dotací. S příspěvky o tom, co zemědělce čeká v novém programovacím období, vystoupí řada zajímavých hostů. Na semináři nebudou chybět například prezident Agrární komory ČR Jan Veleba, Zdeněk Kučera ze společnosti Agroteam CZ či ředitel sektoru zemědělství a ekoenergie GE Money Bank Mojmír Severin.

 

Pavel Zúbek,
tiskový mluvčí GE Money Bank


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Pavel Zúbek, mobil: +420 725 420 107, tel.: +420 224 442 120, e-mail: pavel.zubek@ge.com