Zájem o Internet Banku GE Money Bank v chytrých telefonech roste


Webové stránky a Internet Banka přizpůsobené pohodlnému využívání v chytrých telefonech získávají na oblibě. Jen mobilní verzi Internet Banky GE Money Bank, která umožňuje jednoduché ovládání účtu, využilo od jejího spuštění 5. října již téměř 6 tisíc klientů. Zvyšování dostupnosti služeb banky uživatelům mobilních zařízení tím ale nekončí. Pro majitele chytrých telefonů s operačními systémy iOS a Android představí GE Money Bank ještě letos navíc speciální aplikaci.

„Jako banka, která je inovátorem na bankovním trhu, se snažíme našim klientům usnadňovat život. Mobilní verzi našich internetových stránek a také Internet Banky jsme přizpůsobili situacím, které naši zákazníci nejčastěji řeší v terénu, kde nemají přístup k počítači. Nyní mohou ve svém mobilu dělat všechny běžné platební operace a mají k dispozici mnoho dalších informací a služeb,“ říká Ladislav Seifrt, ředitel přímého bankovnictví GE Money Bank.

Mobilní verze internetových stránek umožňuje klientům snadné vyhledání nejbližší pobočky i bankomatu propojené s GPS navigací, domluvení schůzky s bankéřem nebo například zjištění aktuálních kurzů měn a vypočítání splátky Expres půjčky. Jednoduše se zde přihlásí také do své Internet Banky. Tu má k dispozici již 75 % z těch, kteří mají u GE Money Bank běžný účet, konkrétně 600 tisíc zákazníků. Kvalitu Internet Banky GE Money Bank potvrzuje navíc třikrát po sobě získaná Cena veřejnosti v prestižní soutěži Zlatá koruna.

Díky Internet Bance v mobilu mohou klienti nyní spravovat své finance snadno i na cestách. K dispozici mají přehled o zůstatku na účtu, historii transakcí včetně těch nezaúčtovaných a samozřejmostí je rychlé odesílání plateb. Mohou si také dobít předplacené karty Go, Twist nebo Vodafone a měnit limity na platební kartě či zapnout a vypnout možnost internetových transakcí kartou. Nechybí ani nástroj k řízení rozpočtu - GE Money Manager.

„Další inovace, kterou plánujeme ještě na letošní rok, se bude týkat aplikace pro majitele chytrých telefonů. Ta bude mít dále vylepšenou verzi vyhledávání poboček a bankomatů a umožní využívat část obsahu stránek také bez připojení na internet,“ říká Ladislav Seifrt, a dodává: „Na příští rok chystáme nové způsoby bezkontaktních plateb prostřednictvím mobilních telefonů. Do naší nabídky tak přibude platební karta v mobilu prostřednictvím technologie NFC a dále virtuální peněženka provozovaná společností MOPET.“

Mobilní verze internetových stránek GE Money Bank je k dispozici na adrese m.gemoney.cz nebo si stačí naskenovat do mobilu QR kód, který zobrazí stránky automaticky.

Pavel Zúbek,
tiskový mluvčí GE Money Bank