U GE Money Bank se půjčuje bez poplatků

Expres půjčka i Konsolidace půjček od GE Money Bank jsou od 1. února bez poplatků. Banka u nových spotřebitelských půjček ruší poplatky za poskytnutí úvěru, za vedení úvěrového účtu i za předčasné splacení. Nabídka platí bez časového omezení a vztahuje se i na stávající klienty, kteří budou mít možnost svoje staré úvěry refinancovat např. pomocí Konsolidace půjček. Od února i tyto refinancované úvěry budou klienti splácet bez poplatků. V druhé polovině února navíc GE Money Bank zruší poplatek za vedení úvěrového účtu také u nově sjednaných hypoték.

„Zákazníci mají o úvěry bez poplatků velký zájem. Nabídli jsme je o letních prázdninách a před Vánoci a objem nových Expres půjček se tehdy zvýšil skoro o čtvrtinu. Proto jsme se rozhodli úvěrové poplatky od února definitivně zrušit,“ říká Radek Ženka, manažer spotřebitelských úvěrů GE Money Bank. „Tento vstřícný krok vůči zájmu a přání klientů je o to významnější, že ho děláme jako dvojka na trhu spotřebitelských úvěrů,“ dodává Radek Ženka.

Noví i stávající klienti můžou o půjčku bez poplatků zažádat na kterékoliv z 260 poboček GE Money Bank, prostřednictvím webu nebo Internet Banky. K podpisu smlouvy stačí dva doklady totožnosti, potvrzení o pravidelném měsíčním příjmu a v případě Konsolidace půjček také dokumentace k refinancovaným úvěrům od bank a splátkových společností. Poplatek za vedení úvěrového účtu nebudou od poloviny února platit ani klienti, kteří si v GE Money Bank nově sjednají hypotéku.

Konsolidaci půjček nabídla GE Money Bank jako první v Česku pro celou rodinu. Až tři členové domácnosti můžou optimalizovat svoje rozpočty společně a dosáhnout tak větších úspor. V rámci jedné žádosti lze sloučit několik typů úvěrů, jako jsou spotřebitelské půjčky, kontokorenty, kreditní karty i půjčky od splátkových společností, do maximální výše 600 000 Kč. Dobu splácení je možné rozvrhnout dle potřeb klienta, a to až na 96 měsíců.

Expres půjčku od GE Money Bank lze získat ve výši od 30 do 600 tisíc korun, banka nevyžaduje žádné zajištění úvěru. O poskytnutí se rozhoduje na počkání, peníze může mít klient na svém účtu do pěti minut po podpisu smlouvy. Dobu splatnosti si zákazníci mohou standardně zvolit podle svých požadavků v délce 24 až 96 měsíců.

Reprezentativní příklad: výše úvěru 234 000 Kč, 72 splátek, měsíční splátka 4 636 Kč, roční úroková sazba 12,5 %. Poplatky související s úvěrem: poskytnutí úvěru 0 Kč, vedení úvěrového účtu 0 Kč měsíčně, vedení běžného účtu 59 Kč měsíčně, jedna příchozí platba na běžný účet za měsíc 5 Kč. RPSN 13,83 %, celková částka splatná spotřebitelem 338 387 Kč. Na sjednání smlouvy o Konsolidaci půjček není právní nárok.

Reprezentativní příklad: výše úvěru 100 000 Kč, 30 splátek, měsíční splátka 3 975 Kč, roční úroková sazba 14,1 %. Poplatky související s úvěrem: poskytnutí úvěru 0 Kč, vedení úvěrového účtu 0 Kč měsíčně, vedení běžného účtu 59 Kč měsíčně, jedna příchozí platba na běžný účet za měsíc 5 Kč. RPSN 16,57 %, celková částka splatná spotřebitelem 121 159 Kč. Na uzavření smlouvy o Expres půjčce není právní nárok.

Pavel Zúbek,
tiskový mluvčí GE Money Bank


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Pavel Zúbek, mobil: +420 725 420 107, tel.: +420 224 442 120, e-mail: pavel.zubek@ge.com