Nezajištěné investiční úvěry se zárukou EU budou na Mezinárodním strojírenském veletrhu bez poplatku

Návštěvníci Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně mohou získat investiční úvěr EU Investice za zvýhodněných podmínek. GE Money Bank podnikatelům a firmám odpustí poplatky za žádost a za poskytnutí investičního úvěru se zárukou Evropského investičního fondu. K investičním prostředkům se tak podnikatelé dostanou mnohem snadněji. Banka zájemcům nabídne i další zvýhodněné produkty – například podnikatelské účty na rok zdarma.

„Český průmysl se znovu zvedá a my chceme firmy ze všech regionů podpořit k realizaci investic, které jim pomohou znovu nastartovat rozvoj jejich podnikání,“ říká Jan Novotný, ředitel komerčního bankovnictví GE Money Bank. „Proto jsme firmám na brněnském veletrhu ještě více usnadnili cestu k našemu úvěru EU Investice. Jeho výhodou je, že banka podnikatelům zdarma zajistí záruku Evropského investičního fondu. Díky tomu je získání úvěru snadné, rychlé a hlavně s výrazně sníženými požadavky na zajištění úvěru vlastním majetkem,“ dodává Jan Novotný.

Mezinárodní strojírenský veletrh mohou zájemci navštívit od 29. září do 3. října 2014 na výstavišti v Brně. Jde o dlouhodobě nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě. Stánek GE Money Bank bude k dispozici každý den v Pavilonu A2. Specializovaní bankéři zde budou připraveni zájemcům poradit s financováním investičních záměrů, ale také v oblasti provozního kapitálu a produktech Trade Finance.

Úvěr EU Investice: finance rychle a v Brně ještě levněji

Hlavní výhodou úvěru je záruka Evropského investičního fondu, díky které je získání úvěru ve výši až 10 milionů korun snazší, rychlejší a navíc se sníženými požadavky na zajištění úvěru vlastním majetkem. Úvěr je určen podnikatelům a malým a středním firmám s ročním obratem nepřesahujícím 200 mil. Kč, s maximálně 249 zaměstnanci a s minimálně dvěma ukončenými daňovými obdobími. GE Money Bank zájemcům mimořádně odpustí poplatky za žádost i za poskytnutí úvěru, stačí o něj požádat na stánku banky na Mezinárodním strojírenském veletrhu. Pro prvních 10 klientů, kteří zahájí čerpání úvěrů do 31. 1. 2015, má banka připravený dárek - 2 lístky na hokejové MS 2015 v České republice.

Provozní úvěr bez poplatků za žádost i poskytnutí

Zájemci mohou získat také zvýhodněné úvěry s M-Zárukou. Jedná se o investiční úvěr a úvěr na pořízení zásob se zárukou Českomoravské záruční a rozvojové banky až do výše 5 milionů korun. Pro Mezinárodní strojírenský veletrh 2014 je získání úvěru s M-Zárukou bez poplatků za žádost a poskytnutí úvěru.

Konto Genius Business Export/Import 100 na rok zdarma

Účet nabízí podnikatelům efektivní obchodování se zahraničím. Za příchozí platby v EUR až do výše 50 000 EUR je klientům účtováno 5 Kč, za odchozí 45 Kč. Zdarma je 100 tuzemských plateb měsíčně, vedení Internet Banky, přednostní VIP bezplatná linka s možností obsluhy účtu či neomezené výběry z bankomatů GE Money Bank. Vedení účtu Genius Business Export/Import 100 na 12 měsíců zdarma získá každý nový klient.

Platby v rámci ČR zdarma? Genius Business Gold

Tento exkluzivní účet se spoustou služeb je vhodný pro tuzemské platby. Genius Business Gold zahrnuje 70 tuzemských plateb měsíčně, neomezený počet vkladů na obchodním místě GE Money Bank a neomezený počet výběrů z bankomatů GE Money Bank, vedení platební debetní karty MasterCard Business a také možnost sjednání kontokorentu ve výši až 50 000 Kč. To vše i další výhody získají zájemci na Mezinárodním strojírenském veletrhu 2014 na 12 měsíců zdarma.

Milada Franek,

tisková mluvčí GE Money Bank


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Milada Franek, mobil: +420 606 661 304, tel.: +420 224 446 011, e-mail: milada.franek@ge.com