Klienti GE Money Bank si mohou přes Internet Banku měnit limity karet

GE Money Bank rozšířila Internet Banku o další funkci. Svým klientům nově nabízí možnost změnit nastavení limitů na debetních a kreditních kartách přes internet. Zákazníci využívající internetové bankovnictví si tak mohou pohodlně na své kartě změnit limity pro bezhotovostní transakce nebo výběry hotovosti v bankomatu. GE Money Bank tímto přispívá ke zvýšení zabezpečení karet a minimalizaci případných rizik. Nadstandardní bezpečnost zaručuje služba Fraud Monitoring, která má za úkol sledovat podezřelé transakce provedené na platební kartě. GE Money Bank touto novinkou dále rozšiřuje funkcionality Internet Banky a navazuje tak na obhajobu prestižní Ceny veřejnosti v soutěži Zlatá koruna 2010.

V závislosti na typu karty si klienti mohou přes Internet Banku změnit výši denního limitu pro bezhotovostní transakce nebo výběry hotovosti v bankomatu. Pro bezpečnější platby na internetu lze také dočasně zakázat internetové transakce. Změna v nastavení transakčních limitů proběhne nejpozději do 24 hodin. U internetových transakcí je změna v nastavení aktivní během několika málo minut. V průběhu nastavení si klienti mohou stáhnout příručku, ve které získají informace o optimálním nastavení karet pro platby na internetu tak, aby byla zajištěna jejich maximální bezpečnost. Služba je bezplatná a dostupná 24 hodin denně všem retailovým zákazníkům, kteří využívají internetové bankovnictví GE Money Bank.

Pro vyšší bezpečnost plateb kartou provozuje GE Money Bank také speciální službu Fraud Monitoring. Tato služba se zaměřuje na kontrolu nezvyklých transakcí, které proběhnou na debetních a kreditních kartách zákazníků GE Money. Na základě této činnosti je banka schopna odhalit případné podezřelé transakce na platebních kartách a lépe tak uchránit nejen peníze, ale i osobní data svých klientů.

***

Markéta Dvořáčková,
tisková mluvčí GE Money Bank