Internet Banka od GE Money Bank získala potřetí v řadě Cenu veřejnosti v soutěži Zlatá koruna

Internet Banka od GE Money Bank získala již potřetí v řadě prestižní Cenu veřejnosti v soutěži Zlatá koruna 2011, což se ještě žádné finanční instituci nepodařilo. Třetí zlatá medaile v Ceně veřejnosti ukazuje, že unikátní služby a uživatelsky příjemné prostředí zákazníci Internet Banky dlouhodobě oceňují. O vítězích v této kategorii rozhodují hlasováním sami uživatelé, přičemž vybírají z produktů napříč kompletní bankovní nabídkou. Velkým úspěchem je také druhé místo v Ceně podnikatelů pro Spořicí účet pro fyzické osoby podnikatele a právnické osoby.

„Názory našich klientů pro nás byly vždy důležité. Chtěl bych jim tímto poděkovat za jejich podporu, velmi si jí vážíme. Internet Banka nabízí našim zákazníkům v podstatě neustále nová vylepšení, která jednak usnadňují kontakt s bankou, a zároveň klientům dávají možnost aktivně si řídit svůj rozpočet s pomocí služby GE Money Manager. Třetí vítězství za sebou nám samozřejmě dělá velkou radost. Je to pro nás potvrzení, že důraz, který klademe na internetové bankovnictví a směr, kterým jsme se na tomto poli vydali, je správný,“ říká Peter Herbert, předseda představenstva a generální ředitel GE Money Bank. „Skvělým vysvědčením pro nás je i to, že letos ocenila také podnikatelská veřejnost náš Spořicí účet pro fyzické osoby podnikatele a právnické osoby v kategorii Cena podnikatelů druhým místem,“ dodává Peter Herbert.

Internet Banka
Internet Banka nabízí klientům intuitivní, přehledné a uživatelsky přívětivé prostředí, jehož prostřednictvím mohou spolehlivě ovládat své účty u GE Money Bank. Stačí pouze počítač připojený na internet a účty jsou klientům k dispozici z pohodlí jejich domova či kanceláře 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Vedle obvyklých funkcí, jako je kontrola zůstatků nebo pohybů na účtu, zadávání platebních příkazů či prohlížení historie transakcí, mohou uživatelé v Internet Bance zažádat o Expres půjčku, kreditní kartu nebo navýšení kontokorentního úvěru, založit spořicí účet, termínovaný vklad nebo Účet pravidelného spoření, nastavit si platební limity na své kartě, povolit či zakázat internetové transakce a mnoho dalšího. Kompletní přehled všech služeb, které Internet Banka nabízí, naleznete na www.internetbanka.cz.

GE Money Manager
Na úspěchu Internet Banky ve Zlaté koruně 2011 má také velký podíl na českém trhu jedinečná aplikace správy osobních financí GE Money Manager, díky které mohou zákazníci GE Money Bank jednoduše a efektivně řídit a plánovat své finance. Na základě údajů, které uživatelé zadají do aplikace GE Money Manager, se v grafech a tabulkách zobrazí výsledky hospodaření, ať již za uplynulé časové období, nebo výhledově do budoucnosti. Všechny grafy a tabulky lze samozřejmě vytisknout nebo uložit přímo v Internet Bance. Klienti tak získávají dokonalý přehled o svých příjmech a výdajích. Ovládání usnadňuje přehledný design a příjemné uživatelské prostředí. Mezi základní funkcionality patří kategorizace transakcí, historie zůstatků a vizualizace či projekce osobního rozpočtu.

Spořicí účet pro podnikatele
Podnikatelská veřejnost svými hlasy v soutěži Zlatá koruna 2011 určila, že vynikající druhé místo patří Spořicímu účtu pro fyzické osoby podnikatele a právnické osoby. Spořicí účet si mohou založit klienti společně s novým běžným účtem ve stejné měně u GE Money Bank. Prostředky se mohou automaticky převádět z běžného účtu na Spořicí účet a opačně. Se Spořicím účtem podnikatelé navíc získávají okamžitý přístup k penězům přes Internet Banku nebo službu BankKlient. Úroky se připisují měsíčně a stávají se součástí vkladu. Založení, vedení a zrušení účtu je zdarma bez minimálního vkladu a zůstatku. Účet je zakládán na dobu neurčitou, bez termínů a výpovědních lhůt.

Spořicí účet pro fyzické osoby podnikatele a právnické osoby - úročení

Pavel Zúbek
tiskový mluvčí GE Money Bank