GE Money Bank přestěhovala svou pobočku v Ústí nad Orlicí

GE Money Bank dnes pro klienty otevřela svou přestěhovanou pobočku v Ústí nad Orlicí. Pobočka se přemístila z ulice T. G. Masaryka a nyní sídlí přímo v centru města na Mírovém náměstí. Otevírací doba je od pondělí do pátku od 9 do 17 hodin. Zákazníci zde najdou dvě pokladny a lze zde také využít bankomat. Nové umístění ústecké pobočky nabízí i bezbariérový přístup, který u předchozího místa nebyl k dispozici.

Interiérový design pobočky v Ústí nad Orlicí navrhla společnost IDEO, která je na trhu jedničkou ve svém oboru. Uspořádání místnosti, materiály, použité barvy i doplňkové služby, to vše reaguje na potřeby současných zákazníků.

Na nové pobočce mohou klienti získat například Expres půjčku, u které máte peníze na svém účtu během pěti minut. Spotřebitelská půjčka může být sjednána již od 30 000 do 600 000 Kč a lze ji kdykoliv předčasně splatit. Pro případ nepříznivé životní situace si klienti mohou k půjčce sjednat Pojištění schopnosti splácet pro případ plné pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání nebo trvalé invalidity.

Ke svým platebním kartám nabízí GE Money Bank možnost sjednat si cestovní pojištění Komfort s širokým krytím a asistenční služby Complete Comfort. Cestovní pojištění Komfort je platné po celém světě a vztahuje se na všechny členy domácnosti a vedle nadstandardního krytí léčebných výloh nabízí rozšířené krytí extrémních sportů, zavazadel, zrušení letu nebo zájezdu. Asistenční služby Complete Comfort klientům nabízejí rychlou pomoc v domácnosti - Home Assistance nebo služby osobního asistenta - Lifestyle Assistance.

Klienti GE Money Bank mohou v České republice využít široké sítě 231 obchodních míst a 630 bankomatů. Jejich adresy včetně otevírací doby jsou k dispozici na internetových stránkách banky www.gemoney.cz.Markéta Dvořáčková,
tisková mluvčí GE Money Bank