GE Money Bank otevřela v Liberci novou pobočku

GE Money Bank dnes v Liberci otevřena novou pobočku. Klienti ji naleznou v Obchodním centru Globus Liberec a otevřena bude celý týden, včetně víkendu od 10:00 do 18:00 hodin. Přímo na pobočce bude pro klienty připraven bankomat. Pobočka nabízí bezbariérový přístup.

Interiérový design pobočky navrhla společnost IDEO, která je na trhu jedničkou ve svém oboru. Uspořádání místnosti, materiály, použité barvy i doplňkové služby, to vše reaguje na potřeby současných zákazníků.

Na nové pobočce mohou klienti získat například Expres půjčku, u které máte peníze na svém účtu během pěti minut. Spotřebitelská půjčka může být sjednána již od 30 000 do 600 000 Kč a lze ji kdykoliv předčasně splatit. Pro případ nepříznivé životní situace si klienti mohou k půjčce sjednat Pojištění schopnosti splácet pro případ plné pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání nebo trvalé invalidity.

Ke svým platebním kartám nabízí GE Money Bank možnost sjednat si cestovní pojištění Komfort s širokým krytím a asistenční služby Complete Comfort. Cestovním pojištění Komfort je platné po celém světě a vztahuje se na všechny členy domácnosti a vedle nadstandardního krytí léčebných výloh nabízí rozšířené krytí extrémních sportů, zavazadel, zrušení letu nebo zájezdu. Asistenční služby Complete Comfort klientům nabízejí rychlou pomoc v domácnosti - Home Assistance nebo služby osobního asistenta - Lifestyle Assistance.

Klienti GE Money Bank mohou v České republice využít široké sítě 234 obchodních míst a 633 bankomatů. Jejich adresy včetně otevírací doby jsou k dispozici na internetových stránkách banky www.gemoney.cz.


Milan Kříž,
tiskový mluvčí GE Money Bank