GE Money Bank otevřela novou pobočku v Praze na Zličíně

GE Money Bank dnes otevřela v Praze na Zličíně novou pobočku. Klienti ji naleznou v Obchodním centru Globus a otevřena bude celý týden, včetně víkendu od 9:00 do 19:00. V centru je pro klienty připraven depozitní bankomat, ve kterém je možné peníze nejen vybírat, ale i vkládat a provádět tak například hotovostní platby. Pobočka nabízí bezbariérový přístup.
Interiérový design pobočky navrhla společnost IDEO, která je na trhu jedničkou ve svém oboru. Uspořádání místnosti, materiály, použité barvy i doplňkové služby, to vše reaguje na potřeby současných zákazníků. Na pobočce klientům navíc ušetří čas i samoobslužná zóna, která jim umožní rychle vyřídit základní požadavky a bankovní operace.
Na nové pobočce mohou klienti získat například Expres půjčku, u které máte peníze na svém účtu během pěti minut. Spotřebitelská půjčka může být sjednána již od 30 000 do 600 000 Kč a lze ji kdykoliv předčasně splatit. Pro případ nepříznivé životní situace si klienti mohou k půjčce sjednat Pojištění schopnosti splácet pro případ plné pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání nebo trvalé invalidity.
Ke svým platebním kartám nabízí GE Money Bank možnost sjednat si cestovní pojištění Komfort s širokým krytím a asistenční služby Complete Comfort. Cestovním pojištění Komfort je platné po celém světě a vztahuje se na všechny členy domácnosti a vedle nadstandardního krytí léčebných výloh nabízí rozšířené krytí extrémních sportů, zavazadel, zrušení letu nebo zájezdu. Asistenční služby Complete Comfort klientům nabízejí rychlou pomoc v domácnosti - Home Assistance nebo služby osobního asistenta - Lifestyle Assistance.

Klienti GE Money Bank mohou v České republice využít široké sítě 235 obchodních míst a 634 bankomatů. Jejich adresy včetně otevírací doby jsou k dispozici na internetových stránkách banky www.gemoney.cz.Milan Kříž,
tiskový mluvčí GE Money Bank