GE Money Bank odpustí klientům každou 12. splátku a sníží úroky u úvěrů

Klientům, kteří budou řádně a včas splácet, GE Money Bank odpustí každou dvanáctou splátku. Nabídka platí pro Expres půjčky a Konsolidace půjček v minimální výši 100 000 Kč, které klienti uzavřou do konce roku 2014.

„Díky naší předvánoční akci mohou klienti GE Money Bank šetřit každý rok po celou dobu splácení. Tím, že jim odpustíme celou měsíční splátku, ulevíme rodinnému rozpočtu v napjatém předvánočním období a navíc tím výrazně snížíme úrokovou sazbu. U některých půjček se klienti mohou dostat až na naprosto bezkonkurenční úrok 4,7 % p.a.,” říkáRadko Šindrbal, produktový manažer GE Money Bank.

Celkem banka za zákazníky zaplatí v závislosti na zvolené délce splácení až osm splátek. Stačí, aby klienti uhradili 11 splátek včas, a to nejpozději do 6 kalendářních dnů od data splatnosti. Banka za klienty každý 12. měsíc uhradí také pojištění schopnosti splácet, pokud jej uzavřeli při sjednávání půjčky. Díky odpuštěným splátkám mohou klienti ušetřit tisíce korun a výrazně snížit svoji úrokovou sazbu. Například v případě úvěru ve výši 150 000 Kč na dva roky se klienti mohou dostat až na RPSN ve výši pouhých 5,9 % p.a.

Nízký úrok  
Výše půjčky 150 000 Kč
Doba splácení 2 roky
Měsíční splátka 7 145 Kč

 

Při řádném splácení  
Banka za klienty zaplatí 2 splátky
Úroková sazba 13,2 %
Bonusová úroková sazba* 4,7 %
RPSN* 5,9 %
Celková splatná částka* 157 190 Kč
Celkem klienti ušetří* 14 290 Kč
* Údaje zohledňují zaplacení 2 splátek

 

 
Nové maximální limity pro Expres půjčku i Konsolidaci půjček

GE Money Bank opět zvýší limity poskytovaných úvěrů u Expres půjčky i Konsolidace půjček.

Klienti nově budou moci získat až 500 000 Kč bez spolužadatele a až 800 000 Kč se spolužadatelem. Banka nevyžaduje žádné zajištění, přičemž o poskytnutí rozhoduje na počkání – průměrně do dvou minut. Do pěti minut od podpisu smlouvy má již klient peníze na účtu. Půjčku lze kdykoli předčasně splatit v plné výši nebo i částečně. GE Money Bank nabízí k půjčkám také možnost pojištění pro případ ztráty zaměstnání, nemoci, invalidity nebo úmrtí. Expres půjčku od GE Money Bank klienti získají bez poplatku za poskytnutí, za vedení úvěrového účtu. Bližší informace o Expres půjčce na www.gemoney.cz nebo na lince 844 844 844.

Sloučení půjček umožní snížit splátky i úroky

Konsolidace půjček umožňuje sloučit dohromady spotřebitelské půjčky, kontokorenty, kreditní karty i půjčky splátkových společností. GE Money Bank svým klientům nabízí také sloučení závazků až tří členů rodiny najednou. Klient si může zvolit libovolnou výši měsíční splátky. Sám si určuje také datum pravidelných splátek, které může v průběhu splácení kdykoliv změnit dle svých aktuálních potřeb. V případě potřeby má klient také možnost získat další finanční prostředky. Konsolidaci půjček, která klienty odměňuje za řádné splácení, mohou ke sloučení úvěrů využíti také současní klienti banky.

Expres půjčku i Konsolidaci půjček si mohou zájemci sjednat na pobočkách, prostřednictvím Internet Banky či na webových stránkách GE Money Bank.

Reprezentativní příklad:
Výše úvěru 200 000 Kč, 96 splátek, měsíční splátka 3 474,30 Kč, roční úroková sazba 14,0%. Vedení běžného účtu je za 59 Kč měsíčně a jedna příchozí platba na účet za 6 Kč, RPSN 12,8 %, celková částka splatná spotřebitelem 311 978 Kč (údaje zohledňují vyplacené bonusy). U částek vyšších než 300 000 Kč musí být doložen souhlas manžela/ky. U částek vyšších než 500 000 Kč musí být v žádosti uveden spolužadatel, a to manžel/ka nebo jiná osoba. Na sjednání smlouvy o Konsolidaci půjček není právní nárok. Tato nabídka není závazná. Banka si vyhrazuje právo nezahrnout závazek do konsolidace. Platí pro úvěry sjednané do 31. 12. 2014. Akce může být prodloužena.

Milada Franek,

tisková mluvčí GE Money Bank


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Milada Franek, mobil: +420 606 661 304, tel.: +420 224 446 011, e-mail: milada.franek@ge.com