GE Money Bank nabídla 100% hypotéku a úpravy u americké hypotéky Grande

Od listopadu rozšířila GE Money Bank nabídku hypotečních úvěrů o 100% hypotéku a upravila americkou hypotéku Grande. Prostřednictvím 100% hypotéky mohou klienti financovat celou cenu nemovitosti, dosud banka financovala do výše 85 % hodnoty nemovitosti. 100% hypotéku lze použít na koupi bytu, rodinného domu, či rekreační chalupy. Americká hypotéka Grande představuje neúčelový úvěr zajištěný nemovitostí, poskytovaný až do výše 1,5 milionu Kč s dlouhou splatností a nízkou úrokovou sazbou.

GE Money Bank nabízí od 4. listopadu 100% hypotéku, jejímž prostřednictvím lze financovat nemovitost až do její plné hodnoty. Díky tomu mohou získat vlastní bydlení i ti klienti, kteří nemají k dispozici dostatek peněz pro akontaci.

„Jde o další zásadní rozšíření nabídky hypotečních produktů GE Money Bank. Očekáváme, že jak 100% hypotéka, tak Grande vzbudí mezi klienty zájem podobně jako naše předchozí inovace - Hypotéka naopak, tedy hypotéka se schválením ještě před výběrem nemovitosti,“
řekl produktový manažer hypoték GE Money Bank Stanislav Rokos. „Díky 100% hypotéce mohou nemovitost získat i lidé, jimž příjmy dovolují splácet hypotéku, ale nemají hotovost na akontaci. Stejně jako u všech ostatních hypotečních produktů jsou i u 100% hypotéky nabízeny pouze garantované úrokové sazby. Klient tak ihned ví, jaké parametry v případě schválení úvěru dostane,“ dodal.

Parametry 100% hypotéky

· Úvěr lze použít na koupi bytu, rodinného domu i rekreační chalupy
· Klienti si mohou zvolit ze dvou produktů: Standard a Premium, fixace jsou nabízeny v standardních délkách 1, 3 a 5 let
· Výše úvěru od 300 000 Kč až do 8 milionů Kč
· Garantovaná úroková sazba pro všechny klienty, kteří projdou schválením (např. 100% hypotéka Premium má sazbu 2,79 % s jednoletou fixací)
· Standardní doba splatnosti: 5 - 30 let

Další novinkou jsou vylepšení u americké hypotéky Grande. Jde o neúčelový úvěr zajištěný nemovitostí. „Velkou výhodou tohoto úvěru je neúčelovost - klient může peníze použít dle svého uvážení. Zároveň nabízí Grande velmi výhodnou úrokovou sazbu, vysokou částku a možnost nastavit dlouhou dobu splácení. Podobně jako u hypoték lze fixovat úrokovou sazbu na 1, 3 a 5 let,“ podotkl Stanislav Rokos.

Parametry americké hypotéky Grande

· Neúčelový úvěr jištěný nemovitostí ve vlastnictví či spoluvlastnictví klienta
· Úvěr je nabízen jak občanům - zaměstnancům tak fyzickým osobám - podnikatelům
· Výše úvěru: od 200 000 Kč do 1,5 milionu Kč
· Výhodná garantovaná výše úroků (při jednoleté fixaci sazby 5,5 % p.a.)
· Doba splácení od 5 do 20 let
· Klient neplatí žádné poplatky za žádost či za zpracování úvěru

* * *

Hypotéky GE Money Bank

GE Money Bank umožňuje klientům zafixovat si úrokové sazby na jeden rok, tři roky a pět let (kromě 1leté fixace u produktu Optimum), okamžitě znát konečnou cenu a velmi snadno si vybrat hypotéku, která odpovídá jejich potřebám. GE Money Bank přistupuje ke všem klientům zcela transparentně při stanovení všech hypotečních úrokových sazeb. Sazbu banka garantuje všem klientům, kteří splní podmínky pro schválení. Aktuálně mohou klienti získat hypotéku Premium se sazbou 2,29 % p.a. s jednoletou fixací.

Klienti mohou získat schválení hypotéky ještě před výběrem nemovitosti. Prostřednictvím „Hypotéky naopak“ klient předem získá neodvolatelný závazek výše a podmínek úvěru a s hypotékou „v kapse“ si může až devět měsíců vybírat nemovitost podle svých představ. Jde o další zásadní inovaci, která klientům GE Money Bank umožňuje snazší získání vysněného bydlení.

S platností od října získají klienti pojištění schopnosti splácet zdarma na půl roku ke všem typům hypoték GE Money Bank. Nabídka platí pro smlouvy uzavřené od poloviny října až do konce roku 2005 a vztahuje se na všechny nabízené typy hypoték - včetně Hypotéky naopak, tedy hypotéky se schválením před výběrem nemovitosti.


Eva Chaloupková,
manažerka externí komunikace GE Money Bank