Garance vrácení peněz platí i pro podnikatelské účty Genius Business Active

 

Převratné nabídky, kterou minulý týden představila GE Money Bank, mohou využít i podnikatelé a firmy. Pokud si nyní založí konto Genius Business Active, získají garanci vrácení paušálu až za 6 měsíců zpětně pro případ, že se rozhodnou účet dále nevyužívat. S nabídkou účtů s paušálním měsíčním poplatkem pro fyzické osoby - podnikatele přišla GE Money Bank jako první z velkých bank v ČR letos v únoru a od července jejich výhod mohou využít i právnické osoby. Odborná porota soutěže Zlatá koruna ocenila Genius Business Active jako nejlepší podnikatelský účet na trhu.
„Kromě velkého zájmu mezi klienty o kvalitách účtu Genius Business Active svědčí i první místo v kategorii Podnikatelské účty letošního ročníku soutěže Zlatá koruna,“ uvedl Radek Schönfeld, manažer neúvěrových produktů pro podnikatele. „Vzhledem k velké popularitě účtu Genius Business Active si může GE Money Bank dovolit nabídnout podnikatelům záruku vrácení paušálu, pokud se jej do 6 měsíců od založení rozhodnou z jakýchkoli důvodů dále nevyužívat,“ dodal Radek Schönfeld.

Za kompletní konto Genius Business Active zaplatí každý měsíc fyzické osoby podnikatelé 159 Kč. Za paušální měsíční poplatek získají klienti například možnost neomezeného počtu výběrů z celé sítě 512 bankomatů GE Money Bank v ČR, příchozí platby a odchozí platby zadané elektronicky, služby přímého bankovnictví, 1 hotovostní vklad na účet či dvě debetní a jednu internetovou platební kartu. Aktivnější podnikatelé mohou využít komplexnější verze konta Genius Business Active+. Za poplatek 349 Kč měsíčně získají navíc 4 hotovostní vklady na běžný účet měsíčně (dohromady 5), 5 položek z převodních příkazů zadaných na pobočce a 1 výběr hotovosti na pobočce GE Money Bank.

Právnické osoby mají na výběr tři typy účtů s jedním paušálním poplatkem: Genius Business Active 10, 50 a 200. Jednotlivé typy se liší podle počtu transakcí, které má klient v rámci paušálu zdarma. U účtu Genius Business Active 200 mohou navíc klienti zdarma využívat homebankingové služky BankKlient.

Služby zdarma v rámci účtů Genius Business Active pro právnické osoby:
· veškeré výběry ze sítě 512 bankomatů GE Money Bank v celé ČR
· služby přímého bankovnictví a jejich využívání - Internet Banka, Mobil Banka, Telefon Banka
· vydání a vedení 2 platebních karet (Maestro nebo MasterCard Business dle výběru klienta)
· vydání a vedení karty určené pro platby na internetu
· zasílání měsíčních výpisů poštou nebo elektronicky
· využívání služby SMS servis, včetně 50 zaslaných SMS měsíčně
· podle typu účtu prvních 10, 50 nebo 200 transakcí v měsíci ze skupiny: příchozí platby, odchozí platby zadané elektronicky, trvalé příkazy, inkasa
· u Genius Business Active 200 navíc homebankingová služba BankKlient

Měsíční paušální poplatek činí 139 Kč (Genius Business Active 10), 299 Kč (Genius Business Active 50) a 1049 Kč (Genius Business Active 200).


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Bank