Expres půjčka od GE Money Bank až do konce května bez poplatků


Zájemce tak může ušetřit přes 11 500 korun*

Expres půjčku od GE Money Bank si mohou zájemci do konce května sjednat bez poplatků za poskytnutí úvěru a za vedení úvěrového účtu. Zájemce tak může ušetřit například v případě úvěru ve výši 100 000 korun až 4 500 korun**. Expres půjčku lze čerpat v hodnotě 30 až 600 tisíc korun se splatností až 96 měsíců, přičemž nabídka platí neomezeně pro všechny částky a všechny doby splatnosti.

„I přes finanční krizi zaznamenáváme v posledních měsících u klientů rostoucí zájem o spotřebitelské úvěry. V rámci nedávného průzkumu GE Money Bank potvrdil úmysl sjednat si spotřebitelský úvěr během letošního roku hned každý desátý dotazovaný,“ říká Milan Voldřich, manažer úvěrových produktů GE Money Bank. „Rozhodli jsme se proto vyjít zájemcům vstříc a nabídnout jim oblíbenou Expres půjčku za zvýhodněných podmínek,“ dodává Milan Voldřich.

V období od 1. března do 31. května 2010 tak lze sjednat Expres půjčku bez poplatku za poskytnutí úvěru a bez poplatku za vedení úvěrového účtu.

Parametry Expres půjčky:
· Finanční prostředky od 30 000 do 600 000 Kč
· Peníze k dispozici na běžném účtu do 5 minut od podpisu smlouvy
· Bez ručitele
· Možnost pojistit se pro případ plné pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání, invalidity lll. stupně nebo smrti.
· Půjčku lze kdykoli předčasně splatit

V roce 2009 poskytla GE Money Bank spotřebitelské půjčky v hodnotě 13,5 miliardy korun. Průměrná výše úvěru dosáhla 79 000 korun. Největší zájem o spotřebitelské půjčky GE Money Bank registruje v rámci regionu Severních Čech a Severní Moravy.

* v případě půjčky 600 tisíc korun na 96 měsíců
**v případě splatnosti na 72 měsíců

Markéta Dvořáčková
tisková mluvčí GE Money Bank