Češi si opět půjčují. Zájem o spotřebitelské půjčky GE Money Bank roste


Zájem o spotřebitelské úvěry opět roste. Svědčí o tom výsledky GE Money Bank, která během měsíce března poskytla spotřebitelské půjčky v hodnotě vyšší než 1,2 miliardy korun. To představuje nárůst o 27 procent oproti únoru tohoto roku. Průměrná výše půjčky přitom dosahuje 80 tisíc korun. Nejčastěji si Češi půjčují na vybavení a rekonstrukci domácnosti, nákup auta či spotřební elektroniku. V případě úvěru v hodnotě 100 000 korun začíná RPSN u GE Money Bank na 12,0 %, což představuje jednu z nejvýhodnějších sazeb na trhu. Banka až do konce května navíc nabízí úvěr bez poplatků.

„Oblíbený úvěr v hodnotě 100 000 korun sjednají zájemci nyní nejvýhodněji u GE Money Bank. Díky naší aktuální nabídce Expres půjčky bez poplatků za poskytnutí úvěru a za vedení úvěrového účtu dosahuje RPSN u GE Money Bank bezkonkurenčních hodnot,“ říká Milan Voldřich, manažer úvěrových produktů GE Money Bank.

Expres půjčku lze čerpat v hodnotě 30 až 600 tisíc korun se splatností až 96 měsíců. Nabídka půjčky bez poplatků platí do 31. května 2010, neomezeně pro všechny částky úvěru a všechny doby splatnosti. K úvěrům GE Money Bank doporučuje sjednat také pojištění pro případ plné pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání, invalidity lll. stupně nebo smrti. Peníze má klient k dispozici na běžném účtu do 5 minut od podpisu smlouvy a půjčku lze kdykoli předčasně splatit.


Markéta Dvořáčková,
tisková mluvčí GE Money Bank