Cena veřejnosti Zlatá koruna 2010 podruhé pro Internet Banku od GE Money Bank

Konto pro podnikatele Genius Business Active má bronzovou od podnikatelské veřejnosti

Internet Banka od GE Money Bank obhájila prestižní Cenu veřejnosti v soutěži Zlatá koruna 2010. Získat podruhé v řadě zlatou medaili v Ceně veřejnosti se ještě žádné finanční instituci nepodařilo. Skvělým úspěchem je také bronzová medaile, kterou udělila podnikatelská veřejnost kontu Genius Business Active. Třetím místem pro Genius Business Active v Ceně podnikatelů Zlatá koruna 2010 GE Money Bank navazuje na úspěchy produktů pro podnikatele v předešlých ročnících Zlaté koruny.

„Názory našich klientů pro nás byly vždy důležité. Jsme proto rádi, že nás v letošním ročníku soutěže Zlatá koruna ocenili právě oni a dali naší Internet Bance svůj hlas v Ceně veřejnosti. Patří jim za to náš velký dík. Je to ocenění naší práce, a je o to větší, že tuto cenu jsme získali již druhým rokem po sobě,“ řekl Peter Herbert předseda představenstva a generální ředitel GE Money Bank. „Skvělým vysvědčením pro nás je i to, že letos ocenila i náš Genius Business Active podnikatelská veřejnost v kategorii Cena podnikatelů,“ dodává Peter Herbert.

Internet Banka
Internet Banka nabízí klientům intuitivní, přehledné a uživatelsky přívětivé prostředí, jehož prostřednictvím mohou spolehlivě ovládat své účty u GE Money Bank. Stačí pouze počítač připojený na internet a účty jsou klientům k dispozici z pohodlí jejich domova či kanceláře 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Vedle obvyklých funkcí, jako je kontrola zůstatků nebo pohybů na účtu, zadávání platebních příkazů či prohlížení historie transakcí, mohou uživatelé v Internet Bance zažádat o Expres půjčku, kreditní kartu nebo navýšení kontokorentního úvěru, založit spořicí účet, termínovaný vklad nebo Účet pravidelného spoření, nastavit si platební limity na své kartě, povolit či zakázat internetové transakce a mnoho dalšího. Kompletní přehled všech služeb, které Internet Banka nabízí, naleznete na www.internetbanka.cz.

GE Money Manager
Na úspěchu Internet Banky ve Zlaté koruně 2010 má také velký podíl na českém trhu jedinečná aplikace správy osobních financí GE Money Manager, díky které mohou lidé jednoduše a efektivně řídit a plánovat své finance. Na základě údajů, které uživatelé zadají do aplikace GE Money Manager, se v grafech a tabulkách zobrazí výsledky hospodaření, ať již za uplynulé časové období nebo výhledově do budoucnosti. Všechny grafy a tabulky lze samozřejmě vytisknout nebo uložit přímo v Internet Bance. Klienti tak získávají dokonalý přehled o svých příjmech a výdajích. Ovládání usnadňuje přehledný design a příjemné uživatelské prostředí. Mezi základní funkcionality patří kategorizace transakcí, historie zůstatků a vizualizace či projekce osobního rozpočtu.

Genius Business Active
Konto Genius Business Active od GE Money Bank přináší podnikatelům výhody paušálních účtů, tedy transparentnost a svobodu ve využívání bankovních služeb. Majitel může využívat služby účtu neomezeně, aniž by se musel obávat celkové výše poplatků, protože platí jeden měsíční paušál místo poplatků za jednotlivé služby a transakce.

Genius Business Active nabízí v rámci jednoho měsíčního paušálu řadu bezplatných služeb a produktů zdarma bez skrytých poplatků, především:

  • veškeré výběry z bankomatů GE Money Bank
  • vydání a vedení dvou platebních karet
  • příchozí a odchozí transakce zadané elektronicky
  • operace s trvalými příkazy a inkasy
  • změna PIN u platebních karet prostřednictvím bankomatu
  • využívání služby SMS servis
  • vedení a využívání služeb přímého bankovnictví

Pro právnické osoby GE Money Bank připravila balíčková konta Genius Business Active 10, 50 a 200 s téměř totožným složením produktů a služeb jako mají účty pro podnikatele. Jediný rozdíl je v počtu bezplatných transakcí (příchozích a odchozích zadaných elektronicky), který odpovídá číslovce v názvu balíčku.


Markéta Dvořáčková,
tisková mluvčí GE Money Bank