Co je úvěrová karta?

Kreditní karta je forma úvěru, který Vám banka poskytuje. Použitím karty čerpáte půjčku, kterou později bance splácíte. Prostřednictvím kreditní karty máte k dispozici finanční prostředky do limitu, který máte sjednán. Po založení karty pak celý měsíc nakupujete a vybíráte peníze až do výše tohoto limitu, ve většině případů bezúročně. Své peníze, které nepoužíváte, tak můžete například výhodně investovat.

V MONETA Money Bank si například můžete pohodlně založit kreditní kartu Smart s úvěrovým rámcem až 300 000 Kč a bezúročným obdobím až 50 dnů. Kartu si jako nový klient plně online přes naše webové stránky během pár minut. Pokud již naším klientem jste, můžete si o ni zažádat v mobilní aplikaci Smart Banka nebo na každé pobočce. Nakupujete na splátky? S Kreditním účtem máte garantovaný úrok a splácíte, kolik chcete.

Pokud Vás zajímá kreditní karta pro podnikatele, tu pak představuje Business Card s úvěrovým rámcem až 500 000 Kč, kterou si jako nový klient můžete také zřídit plně online. Stávající klienti si o kartu mohou zažádat ve Smart Bance nebo Internet Bance či navštívit jakoukoli pobočku.

Někdy dochází k záměně pojmu kreditní karta a debetní karta. Debetní kartu dostanete k Vašemu běžnému účtu u MONETA Money Bank a  čerpáte s ní pouze své vlastní prostředky. Běžný účet, jehož vedení i zřízení je zdarma, si u nás můžete zřídit jako fyzická osoba i jako živnostník nebo podnikatel. Budete s ním mít výběry ze všech bankomatů v ČR i v zahraničí zdarma.

 

Stále máte otázky?

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz? Napište nám.

Jedna apka,
celá banka

S mobilní aplikací Smart Banka máte celou banku v kapse. Obsahuje přes 200 funkcí, 41 produktů a najdete v ní všechny výhodné nabídky. I proto je nejoceňovanější bankovní apkou na trhu.
logo - Moneta

Smart Banka je nejoceňovanější aplikací klienty i odbornou veřejností a je k dispozici na všech zařízeních iOS nebo Android.

ocenění Zlatá koruna - novinka roku 2023 hodnocení klienty 4,8/5