Co je Masterpass?

Aplikace Masterpass umožňuje moderní způsob bezhotovostního placení, ke kterému Vám postačí mít s sebou chytrý telefon. Placení prostřednictvím digitální peněženky Masterpass je rychlé, jednoduché a bezpečné a lze ho použít jak při platbách na internetu, tak v kamenných obchodech nebo na čerpacích stanicích.

Jak to funguje?
Do svého chytrého mobilu si stáhnete aplikaci Masterpass v češtině. Poté si do ní zadáte údajeplatební karty (popř. karet), kterou používáte: číslo karty, datum expirace a třímístný číselný kód ze zadní strany karty. Pokud jste někdy platili kartou nákup na internetu, zadáváte tyto údaje při každé platbě. Výhodou Masterpass je, že údaje z karty zadáte pouze jednou. Nakonec kartu v Masterpass aktivujete.

Nákup na internetu zaplatíte jen několika kliknutími nebo dotyky. Rovněž nemusíte vyplňovat doručovací adresu, na kterou Vám mají zakoupené zboží dodat. Tyto údaje totiž můžete také zadat do své aplikace Masterpass.

V prodejnách nebo na čerpacích stanicích můžete k placení využít QR kód, který si načtete do mobilu a během pár vteřin potvrdíte platbu. Anebo stačí Váš chytrý telefon přiložit k platebnímu terminálu a využít tak systém bezkontaktního placení pomocí technologie NFC (Near Field Communication).

 

MONETA Money Bank vydává platební karty pouze od společnosti VISA.

Stále máte otázky?

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz? Napište nám.

Jedna apka,
celá banka

S mobilní aplikací Smart Banka máte celou banku v kapse. Obsahuje přes 200 funkcí, 41 produktů a najdete v ní všechny výhodné nabídky. I proto je nejoceňovanější bankovní apkou na trhu.
logo - Moneta

Smart Banka je nejoceňovanější aplikací klienty i odbornou veřejností a je k dispozici na všech zařízeních iOS nebo Android.

ocenění Zlatá koruna - novinka roku 2023 hodnocení klienty 4,8/5