Co je B2B?

B2B je zkratka označující anglický termín „Business-to-business“, jinak také česky „obchodník obchodníkovi“. V rámci takových obchodních vztahů nevznikají žádné konkrétní produkty, které by byly cíleny na koncové zákazníky. Obchodní činnost probíhá pouze mezi firmami.

Obchodní vztahy označované jako B2B jsou často založeny na pravidelných kontaktech a dlouhodobé spolupráci, což dřív znesnadňovalo využívání běžných marketingových nástrojů. Dnes díky rozšíření profesních sociálních sítí, sofistikovanému cílení online reklamy a také díky elektronickým objednávkám, fakturám a zprostředkovávání obchodů se daří firmám snižovat náklady a komunikovat mnohem efektivněji na přesnější, ale při tom širší publikum.

MONETA Money Bank vychází živnostníkům a podnikatelům vstříc se širokou nabídkou produktů běžných účtůúvěrových produktů ušitých na míru potřebám malých i velkých firem.

 

Stále máte otázky?

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz? Napište nám.

Jedna apka,
celá banka

S mobilní aplikací Smart Banka máte celou banku v kapse. Obsahuje přes 200 funkcí, 41 produktů a najdete v ní všechny výhodné nabídky. I proto je nejoceňovanější bankovní apkou na trhu.
logo - Moneta

Smart Banka je nejoceňovanější aplikací klienty i odbornou veřejností a je k dispozici na všech zařízeních iOS nebo Android.

ocenění Zlatá koruna - novinka roku 2023 hodnocení klienty 4,8/5