Bankovní Identita

Podejte daňové přiznání online s bankovní identitou. Jak na to?

Termín pro podání daňového přiznání se pomalu, ale jistě blíží. Pokud chcete přiznání podat v papírové podobě, je třeba ho na příslušném finančním úřadě odevzdat do úterý 2. dubna 2024.

 Jestliže nestíháte a zároveň řešíte problémy s tiskárnou, vyplatí se vám zvolit elektronickou cestu, budete mít o měsíc času více, termín pro odevzdání elektronického přiznání je čtvrtek 2. května 2024.

Kromě toho, že s elektronickým přiznáním získáte měsíc k dobru, vyhnete se také čekání ve frontě, stresu a zbytečnému papírování. A navíc si celý proces můžete usnadnit díky bankovní identitě, pomocí které se během chvilky přihlásíte do portálu Mojedane.cz.

Používání bankovní identity je naprosto bezpečné, snadné, a navíc za něj nezaplatíte ani korunu.

Zjistit více

Po přihlášení do formuláře s předvyplněnými údaji doplníte chybějící informace a přiznání odešlete elektronickou cestou. Součástí portálu Mojedane.cz je i Online finanční úřad. Díky němu můžete rychle, jednoduše a pohodlně komunikovat s Finanční správou nebo sledovat Váš osobní daňový účet.

S čím Vám ještě pomůže bankovní identita?

  • Usnadní Vám vyplňování a podepisování formulářů na portálech úřadů
  • Potvrdí Vaši identitu v klientských zónách dodavatelů energií
  • Zjednoduší Vám registraci a přihlašování do e-shopů

Jedna apka,
celá banka

S mobilní aplikací Smart Banka máte celou banku v kapse. Obsahuje přes 200 funkcí, 41 produktů a najdete v ní všechny výhodné nabídky. I proto je nejoceňovanější bankovní apkou na trhu.
logo - Moneta

Smart Banka je nejoceňovanější aplikací klienty i odbornou veřejností a je k dispozici na všech zařízeních iOS nebo Android.

ocenění Zlatá koruna - novinka roku 2023 hodnocení klienty 4,8/5