Byznys

Užitečné informace pro podnikatele a malé firmy

Úvěry

Záruční program COVID III Invest podporuje malé a střední podnikatele zasažené krizí

MONETA Money Bank nabízí už více než rok úvěr COVID III pro pokrytí provozních nákladů a nově také úvěr COVID III – Invest k financování investic.
Ochrana dat

Jakou hodnotu mají Vaše data a jak je kyberzločinci získávají?

Činností kyberzločinců a podvodníků se pandemická situace takřka nedotkla. Na co byste se měli zaměřit, aby bylo Vaše podnikání v bezpečí za jakékoliv situace?
Kreditní karta

Využijte možnosti placení kreditní kartou pro své podnikání

Firemní kreditní karta umožňuje mít neustále k dispozici finanční rezervu a při správném použití lze náklady na ni efektivně minimalizovat. Víte, jak vlastně funguje?
EKONOMIKA

Na cestě z krize
 

Koronavirová pandemie je na ústupu a doufejme, že už to tak zůstane. Dalším logickým krokem je sečíst škody a podívat se do příštích období.
Úvěry

České ženy chtějí být svou vlastní paní a podnikat. Jak to rozjet a najít oporu?

Přinášíme několik tipů, které podnikatelkám mohou pomoci najít kuráž i možné zdroje na rozjezd nebo rozvoj jejich byznysu.
Úvěry

10 tipů, jak zvýšit pravděpodobnost schválení úvěru pro živnostníky a malé firmy

Zvažujete, že si vezmete podnikatelský úvěr? Schvalování úvěru má určitá pravidla. My Vám přinášíme 10 tipů, jak zvýšit pravděpodobnost jeho schválení.
COVID-19

Jak financovat své podnikání v době pandemie COVID-19?

Současná pandemická situace se citelně dotkla snad každého živnostníka nebo malé firmy. Jaké možnosti financování existují v této turbulentní době?
Podnikání

Jak vybrat právní formu podnikání?
 

Na začátku každého podnikání stojí vždy otázka, jakou formu by si měl podnikatel zvolit. Můžete podnikat jako fyzická osoba nebo právnická osoba.
Podnikání

Jaký druh obchodní korporace zvolit?
 

Přemýšlíte, že začnete podnikat, a nevíte jaký typ společnosti zvolit? Na výběr máte hned z několika možností. Víte jaké mají výhody a nevýhody?
COVID-19

Tipy pro účetní a podnikatele v době koronaviru

Současná situace je především pro podnikatele značně komplikovaná. Proto jsme si pro Vás připravili přehled základních povinností a kompenzačních programů.
Podnikatelská půjčka

Jak může firma získat finance, aneb průvodce půjčkami pro podnikatele

Na finančním trhu se nachází nepřeberné množství nabídek půjček. Pojďme se spolu podívat na základní typy půjček, které jsou k dispozici podnikatelům.
Půjčka

Jak na financování podnikatelských projektů?

K rozjetí nové firmy ovšem potřebujete především kapitál - finanční částku, která pokryje jak výdaje i chybějící zisk. Víte, kde ji získat?