Co je americká hypotéka?

Pro financování potřeb, které nesouvisí s bydlením, nabízí MONETA Money Bank svým klientům americkou hypotéku až do výše 70 % hodnoty nemovitosti.

Americká hypotéka nebo také hypotéka bez dokládání účelu je úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti, která je určena k bydlení, nachází se na území ČR a je zapsaná v Katastru nemovitostí. V tomto směru je vše stejné jako u hypotéky na bydlení. Nespornou výhodou tohoto druhu financování je však využití finančních prostředků z úvěru prakticky na cokoliv.

Americkou hypotékou, na rozdíl od klasické hypotéky, můžete financovat cokoliv chcete a zároveň ji můžete použít i na konsolidování svých půjček nebo splacení kreditních karet a kontokorentů. V případě, že Vám na konsolidaci stávajících závazků nestačí z nejrůznějších důvodů spotřebitelský úvěr, je Americká hypotéka naprosto perfektní volbou. Minimálně v tom, že nově budete splácet jednu nižší splátku, čímž pomůžete svému rozpočtu a můžete lépe plánovat své další výdaje. Hypotéku si můžete sjednat do výše až 70 % odhadu ceny nemovitosti.

MONETA Money Bank nabízí u americké hypotéky atraktivní úrokovou sazbu, kterou Vám navíc budeme garantovat 3 nebo 5 let. Oceníme, že se jako klient snažíte zajistit proti nenadálým rizikům, a proto Vám při sjednání Pojištění schopnosti splácet snížíme úrokovou sazbu hypotéky o 0,2 %. I zde máte navíc možnost využít slevy za splácení z běžného účtu MONETA Money Bank.

Kontaktujte nás