Zvýhodněnou nabídku Expres půjčky prodlužuje GE Money Bank do 20. července

 

GE Money Bank kvůli velkému zájmu klientů prodloužila do 20. července speciální nabídku Expres půjčky, v jejímž rámci lze získat úvěry s nižší úrokovou sazbou a delší dobou splatnosti. Akční nabídka se týká půjček v hodnotě 50, 75 a 90 tisíc Kč. Objem portfolia Expres půjček přesáhl ke konci května 23 mld. Kč. Od 19. do 29. června navíc v souvislosti s Expres půjčkou probíhá soutěž GE Money Bank o ceny v hodnotě 50 tisíc Kč.
„O speciální nabídku Expres půjčky je opravdu mimořádný zájem. Například v březnu, kdy jsme akci spustili, vzrostl s porovnáním s únorem objem poskytnutých úvěrů o 30 %,“ řekla Veronika Karlišová, manažerka nezajištěných úvěrů GE Money Bank. „Kromě výhodné úrokové sazby GE Money Bank klientovi garantuje expresní vyřízení půjčky a klient tak má do několika minut požadovanou částku na svém účtu,“ dodala.

Za prvních pět měsíců roku 2007 poskytla GE Money Bank Expres půjčky za 5,3 mld. Kč, což představuje 10% nárůst v meziročním srovnání. Objem portfolia Expres půjček vzrostl o 24 % a ke konci května přesáhl 23 mld. Kč.

V rámci speciální nabídky GE Money Bank garantuje výhodnou měsíční splátku pro úvěry v hodnotě 50, 75 a 90 tisíc Kč. GE Money Bank u těchto půjček snížila úrokovou sazbu a zároveň prodloužila dobu splatnosti až na 84 měsíců. Platnost této nabídky byla prodloužena do 20. července 2007.
„Pro každého klienta, který u nás v tomto období uzavře Expres půjčku nebo Konsolidaci půjček, máme navíc k výhodné nabídce připravený speciální letní dárek v podobě nafukovací matrace a míče,“ sdělila Veronika Karlišová.

Nabídka Půjček v akci:
· Expres půjčka ve výši 50 000 Kč se splatností 84 měsíců a garantovanou měsíční splátkou 899 Kč
· Expres půjčka ve výši 75 000 Kč se splatností 84 měsíců a garantovanou měsíční splátkou 1333 Kč
· Expres půjčka ve výši 90 000 Kč se splatností 84 měsíců a garantovanou měsíční splátkou 1599 Kč

Od 20. do 29. června probíhá soutěž GE Money Bank. Pomocí SMS zpráv lze odpovídat na tipovací otázky týkající se obsahu tří reklamních panelů umístěných v Praze v ulici Na Příkopě. Konkrétně se vitríny nacházejí poblíž pasáže Černá růže, naproti obchodnímu centru Myslbek a u Prašné brány. Pro autory nejpřesnějších tipů jsou připraveny exkluzivní ceny, které žádná jiná banka na českém trhu takovouto formou neprezentovala. Ceny - 50 tisíc Kč v hotovosti, dovolená v hodnotě 50 tisíc Kč dle vlastního výběru a diamantový prsten s briliantovým brusem. Bližší informace a podrobnější podmínky soutěže lze nalézt na stránce www.899.cz <http://www.899.cz>.
Soutěž je součástí probíhající kampaně na Expres půjčky. Televizní kampaň s cvičícími bankovkami bude podpořena reklamou v tisku a outdoorem ve vybraným městech. Konkrétně jde o citilighty, lavičky a car-hangery, jež budou zavěšeny na klikách aut u obchodních center.

Expres půjčka je neúčelový úvěr, u kterého GE Money Bank nevyžaduje žádné ručení, přičemž o poskytnutí rozhodne banka na počkání - průměrně do 2 minut, do dalších 5 minut již má klient peníze na účtu. Prostřednictvím Expres půjčky si mohou klienti půjčit 30 až 200 tisíc Kč. Dobu splatnosti si mohou standardně zvolit podle svých požadavků v délce 24, 30, 40, 50, 60 a 72 měsíců. U vybraných úvěrů je to nyní i 84 měsíců.

RPSN půjček v rámci speciální nabídky činí 13,74% u úvěru ve výši 50 tisíc Kč, 13,31 % u úvěrů ve výši 75 tisíc Kč a 13,29% pro úvěry v hodnotě 90 tisíc Kč.


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Bank