Zvýhodněná Expres půjčka s pojištěním schopnosti splácet na rok zdarma

Praha
16. března 2009

GE Money Bank přichází se speciální jarní nabídkou Expres půjčky. Od 16. března do konce června mají zájemci možnost získat zvýhodněné úvěry ve výši 60, 70, 100, 150 a 200 tisíc korun se splatností 7 let. Navíc jim k tomu banka nabídne pojištění schopnosti splácet na rok zdarma.

„GE Money Bank svou akční nabídkou reaguje na ekonomickou situaci na trhu. Víme, že lidé daleko více než dříve zvažují, zda pro ně půjčka není za současných okolností příliš velkým rizikem. GE Money Bank jim proto nabízí nejen nízké splátky, ale v případě zájmu také pojištění schopnosti splácet na rok zdarma,“ říká Veronika Benešová, manažerka úvěrových produktů GE Money Bank. A dodává „Například 70 tisíc korun je dnes možné získat jen za 1 222 korun měsíčně.“

Speciální akce platí pro Expres půjčky se splatností 7 let. Zájemcům žádajícím o úvěr ve výši 60, 70, 100, 150 a 200 tisíc korun GE Money Bank nabídne zvýhodněné úrokové sazby, a tedy i nižší splátky. V případě zájmu bude banka za klienta zdarma hradit pojištění schopnosti splácet po dobu jednoho roku. Speciální jarní nabídka Expres půjčky potrvá od 16. března až do 30. června tohoto roku.

Pojištění schopnosti splácet k Expres půjčce je možné sjednat ve dvou variantách. Tou první je základní soubor pojištění, který pokrývá případ pracovní neschopnosti, plné invalidity a úmrtí klienta. Druhou možností je sjednání komplexního souboru pojištění, který zahrnuje kromě všech výše zmíněných případů i ztrátu zaměstnání.


Speciální jarní nabídka Expres půjčky se splatností 7 let:

Detailní tabulka splátek, více o pojištění schopnosti splácet osobní půjčku

Milan Kříž
tiskový mluvčí GE Money Bank