Změny v komunikačním oddělení GE Consumer Finance

Od počátku letošního roku pracuje komunikační oddělení GE Consumer Finance v novém složení. Na pozici manažerky externí komunikace působí Eva Chaloupková a roli manažerky interní komunikace převzala Jitka Novotná. Celé komunikační oddělení řídí nadále Jan Hainz.

Od počátku letošního roku zastává pozici manažerky externí komunikace GE Consumer Finance (GE Capital Bank, GE Capital Leasing a GE Capital Multiservis) Eva Chaloupková. Ve své nové pozici bude mít na starost koordinaci public relations aktivit pro všechny tři společnosti GE Consumer Finance v České republice a na Slovensku.

Eva Chaloupková před příchodem do GE Consumer Finance řídila tři roky společnost B.I.G. Public Relations. V čele této agentury byla od roku 2001. Pod jejím vedením se z malé firmy stala stabilní a plně fungující akciová společnost. Po dobu, kdy stála v čele agentury, došlo jak k rozšíření nabídky poskytovaných služeb tak portfolia klientů.

Profesní zkušenosti v oblasti public relations získala nejdříve v agentuře Burson-Marsteller CS a poté v Elisa EMC Group, v níž od roku 1996 do roku 1998 zastávala pozici zástupkyně ředitele.

Eva Chaloupková se narodila v roce 1970. Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze a je absolventkou studia MBA. Absolvovala rovněž kurzy krizového managementu a public relations. Mezi její zájmy patří především sport (cyklistika, lyžování, windsurfing), jízda na motocyklu a design.

Manažerkou interní komunikace GE Consumer Finance je od počátku ledna 2004 Jitka Novotná. Koordinuje nyní veškeré aktivity spojené s interní komunikací v rámci GE Capital Bank, GE Capital Leasing a GE Capital Multiservis v České republice a na Slovensku.

Jitka Novotná přichází do GE Consumer Finance z nadnárodní společnosti Anglian Water Europe. Od roku 2000 zde zastávala pozici manažerky interní komunikace a public relations. Řídila interní komunikaci pro 2300 zaměstnanců ve vodárenských společnostech vlastněných v České republice Anglian Water Europe. Měla rovněž na starost styk s médii.

Od roku 1998 do roku 2000 Jitka Novotná pracovala v mezinárodní společnosti Velux. I v rámci této společnosti se zabývala interní komunikací.

Jitka Novotná je absolventkou Filosofické fakulty University Karlovy. V rámci dalšího vzdělávání absolvovala například certifikovaný kurz public relations, interní komunikace a krizového managementu v rámci Českého institutu pro marketing.

Jitka Novotná se narodila v roce 1970. K jejím oblíbeným aktivitám patří cestování a sport (tenis, aerobik).

Jan Hainz, vedoucí komunikace GE Consumer Finance