Získejte nyní Expres půjčku zcela on-line přes Internet Banku

Praha
23. dubna 2009

GE Money Bank nyní umožňuje kompletní vyřízení Expres půjčky on-line prostřednictvím Internet Banky. Čerpat úvěr tak lze bez nutnosti navštívit pobočku. Smlouvu mohou zájemci podepsat mobilním klíčem nebo certifikátem a aktuální stav své žádosti mají možnost sledovat on-line z pohodlí domova. Maximální výše takto poskytnutého úvěru je 200 tisíc korun.

„Expres půjčka, která je na českém trhu již celou dekádu, patří k nejoblíbenějším produktům ve své kategorii. Zažádat o ni přes internet umožňuje GE Money Bank již od roku 2003 a ostatní banky ji postupně následují. Nyní jsme se rozhodli komfort pro naše klienty ještě rozšířit a umožňujeme jim Expres půjčku získat plně on-line,“ říká Veronika Benešová, manažerka produktů GE Money Bank. „Tato služba je jedinečná tím, že klient si půjčku namodeluje podle svých vlastních potřeb, vyplní žádost, po schválení ji podepíše a může čerpat peníze. Celý proces lze provést on-line, tedy bez nutnosti navštívit obchodní místo a trvá jen několik minut,“ dodává Veronika Benešová.

Klienti GE Money Bank mají nově možnost vyřídit spotřebitelský úvěr od 30 do 200 tisíc korun plně přes Internet Banku. Klientům se nabízí možnost spočítat si přes internet výši splátky, zvolit si vyhovující parametry půjčky - výši úvěru, délku splácení, RPSN nebo pojištění - a odeslat vyplněnou žádost bance. Výsledek se dozví během několika minut.

Smlouvu lze podepsat on-line
GE Money Bank opět posouvá možnosti internetového bankovnictví ještě o krok dopředu, když v případě schválení Expres půjčky umožňuje pokračovat možností podepsat smlouvu přímo on-line, a návštěva pobočky tak už není nutná. Po podepsání smlouvy má klient možnost úvěr on-line načerpat, peněžní prostředky se tak automaticky připíšou na běžný účet zákazníka v GE Money Bank. Klient má rovněž možnost prohlížet si finální podepsanou smlouvu v PDF formátu ve své Internet Bance, kde může zároveň sledovat aktuální stav své žádosti. V případě jakýchkoli nejasností poskytuje banka klientům možnost obrátit se na speciální telefonní linku.

Expres půjčka je neúčelový úvěr ve výši od 30 do 600 tisíc korun, u kterého GE Money Bank nevyžaduje žádné zajištění, přičemž o poskytnutí rozhoduje na počkání - průměrně do 2 minut. Do 5 minut od podpisu smlouvy má již klient peníze na účtu. Dobu splatnosti si zákazníci mohou standardně zvolit podle svých požadavků v délce 24 až 96 měsíců. Dále si mohou nastavit datum měsíční splátky tak, aby vyhovovalo jejich potřebám. Půjčku je také možné kdykoli předčasně splatit. Expres půjčka je dlouhodobě jednou z nejoblíbenějších půjček v České republice. V roce 1999 byla prvním neúčelovým, nezajištěným spotřebitelským úvěrem s vyřízením na počkání na českém trhu a od roku 2003 je možné žádost o Expres půjčku


Milan Kříž
tiskový mluvčí GE Money Bank