Zákazníci GE Money Auto natankovali s kartou Benzin Plus slevy za 951 242 Kč


Od poloviny letošního ledna společnost GE Money Auto, jednička na českém trhu financování ojetých automobilů, poskytla všem svým zákazníkům slevové karty Benzin Plus. Tyto karty svým držitelům umožňují čerpat pohonné hmoty u čerpacích stanic Benzina s výraznou slevou. Kartu Benzin Plus získávají všichni zákazníci, kteří využijí některý z produktů společnosti GE Money Auto - finanční leasing nebo účelový úvěr autoCREDIT.

Od února do června letošního roku využili zákazníci GE Money Auto kartu Benzin Plus při více než 67 500 transakcích a natankovali takřka 1,6 milionů litrů pohonných hmot se slevou 2,2 % z každého litru. Celkově tak čerpaná sleva dosáhla částky 951 242 Kč. „Společnost GE Money Auto je známa motoristům produkty, které jsou snadné, flexibilní, rychlé, a dostupné. Karta Benzin Plus přináší navíc každodenní radost z úspor, které díky GE Money Auto motoristé mohou čerpat,“ řekl Petr Šaštinský, předseda představenstva a generální ředitel GE Money Auto.

Od zahájení distribuce karet Benzin Plus v lednu letošního roku použili zákazníci GE Money Auto výhodnou kartu k takřka 68 000 nákupům pohonných hmot. Celková sleva, kterou zákazníci GE Money Auto čerpali, dosáhla částky téměř 1 mil. Kč.

„Praktické výhody, jako je karta Benzin Plus, se pozitivně odrážejí také v obchodních výsledcích GE Money Auto,“ uvedl dále Petr Šaštinský. Červen 2005 byl historicky nejúspěšnějším měsícem v historii GE Money Auto. Společnost GE Money Auto financovala v červnu nákup 3844 automobilů, což oproti červnu 2004 představuje meziroční nárůst o 8,4 %. Souhrnná pořizovací cena financovaných vozů (bez DPH) vzrostla v červnu tohoto roku meziročně o 10,8 % na 700 milionů Kč.

„Letní sezóna se projevuje i v objemu pohonných hmot, které zákazníci GE Money Auto prostřednictvím slevové karty Benzin Plus čerpají. Zatímco v březnu letošního roku natankovali zákazníci GE Money Auto 298 863 litrů pohonných hmot se slevou 161 386 Kč, v červnu to bylo již 335 944 litrů a čerpaná sleva dosáhla částky 214 364 Kč,“ dodal Petr Šaštinský.


O kartě Benzin Plus
Díky kartě Benzin Plus získají zákazníci GE Money Auto slevu 2,2 % při čerpání pohonných hmot u čerpacích stanic společnosti Benzina, a.s. na celém území České republiky. Slevu mohou využít zákazníci GE Money Auto jednou za 24 hodin při nákupu pohonných hmot v ceně od 150 do 3 000 Kč. K získání slevy stačí předložit kartu při placení obsluze čerpací stanice.

Informace o síti čerpacích stanic a další podrobnosti o kartě Benzin Plus mohou klienti GE Money Auto získat na informační lince 800 103 050 nebo na internetových stránkách gemoneyauto.cz <http://gemoneyauto.cz>.Eva Chaloupková,
manažerka externí komunikace GE Money Auto