Zájemcům o LEVnější půjčku zavolá kocour

GE Money Bank podpoří svoji akční nabídku na půjčky Expres a Expres Plus novou online kampaní. Zájemcům o spotřebitelské půjčky zavolá kocour, známý z reklamních spotů. Stačí, aby na sebe až do 15. června zanechali kontakt na microsite kocournadrate.cz a mohou se těšit na kocouří telefonát.

„Vycházeli jsme z toho, že lidé našeho kocoura milují a budou ho chtít slyšet osobně. Naše chlupatá star, které propůjčil hlas herec Marek Taclík, zavolá zájemcům o spotřebitelské půjčky do dvou dnů. Až mu dojde řeč, jednoduše je přepojí na operátora našeho call centra,“ vysvětluje Michal Dúbravský, manažer sociálních médií GE Money Bank.

Kampaň kombinuje prvky sociálních sítí a digitálního marketingu. Zájemci budou z Facebooku přesměrováni na speciální kocourovu microsite. Marek Taclík předtočil několik vtipných hlášek pro hlasový automat. Ten bude nyní obvolávat zájemce, kteří na sebe zanechají kontakt, a pro samotnou žádost o půjčku je přepojí na operátory call centra GE Money Bank.

Pro koho jsou půjčky Expres a Expres Plus?

Úvěr Expres nabízí GE Money Bank ve výši 20 000 až 800 000 Kč. Může jej získat fyzická osoba starší 18 let s trvalým bydlištěm v ČR. Podmínkou je trvalý zdroj příjmů. V únoru letošního roku GE Money Bank nabídla jako první banka v Česku zcela nový typ úvěru Expres Plus. Jedná se o nezajištěný spotřebitelský splátkový revolvingový úvěr ve výši 20 000 až 300 000 Kč, který může klient opakovaně znovu čerpat bez dalšího schvalování, jakmile jeho část splatí. Navíc může klient požádat o schválení rezervy, kterou bude mít kdykoli k dispozici v případě potřeby, ale platit úrok z ní bude pouze v případě, že rezervu využije.

 

Milada Franek,

tisková mluvčí GE Money Bank


 

V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Milada Franek, mobil: +420 606 661 304, tel.: +420 224 446 011, e-mail: milada.franek@ge.com

Lucie Policarová, mobil +420 724 557 221, tel: +420 224 442 389, e-mail: lucie.policarova@ge.com

nebo Servis pro media na www.gemoney.cz.