Zájem o TECHAGRO byl rekordní, GE Money Bank zaujala výhodnými úvěry na stroje

Brněnské výstaviště má za sebou nejúspěšnější TECHAGRO v historii. GE Money Bank, jednička ve financování českého zemědělství, letos přichystala pro návštěvníky řadu atrakcí. Na stánku banky v pavilonu B byli každý den připraveni ke konzultacím zemědělští experti, součástí venkovní expozice byly také soutěže v dojení na simulátoru či ve střelbě na elektronické střelnici.

"Letošní ročník předčil všechna očekávání, jen během prvního dne překročilo brány výstaviště na 37 tisíc návštěvníků. To dokazuje, že význam českého zemědělství neustále roste," říká Lukáš Zeman, manažer sektoru zemědělství a ekoenergií GE Money Bank. "Tradičně velký zájem byl o naše zvýhodněné úvěry na financování zemědělské techniky a také na nákup půdy, navíc s možností využít dotace od pozemkového fondu. Oproti poslednímu veletrhu TECHAGRO se zájem o naše zemědělské úvěry zvýšil zhruba o deset procent," dodává Lukáš Zeman.

Mobilní pobočka GE Money Bank

Před pavilonem B byla všem zájemcům k dispozici mobilní pobočka GE Money Bank s bankomatem. Na novém stánku banky uvnitř pavilonu zemědělci diskutovali s odborníky na různé oblasti zemědělství. Zájemci se dozvěděli poslední novinky z oblasti evropských dotací, nové státní zemědělské politiky a došlo například i na diskuze o efektivním provozu bioplynových stanic.

 
Ing. Radek Mašek - PEKASS a.s.

Na veletrhu TECHAGRO vystavoval rekordní počet celkem 740 firem. Jednu z úspěšných prezentací připravila společnost Pekass, tradiční dodavatel zemědělské techniky do České republiky. Firma se při plánování další expanze rozhodla využít nabídku na financování od GE Money Bank a také díky tomu rozšířila svoji nabídku o špičkovou techniku JCB.

 

V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Pavel Zúbek, mobil: +420 725 420 107, tel.: +420 224 442 120, e-mail: pavel.zubek@ge.com