Zájem o Osobní půjčku Expres před Vánocemi prudce roste

GE Capital Bank zaznamenává před Vánocemi výrazný nárůst zájmu o svoji Osobní půjčku Expres. Banka v listopadu poskytla o 30 % více půjček než je obvyklé v ostatních měsících roku. Prudce se zvýšil i počet telefonátů na informační lince a také počet zájemců o předběžné schválení půjčky na Telefonní lince Osobní půjčky Expres.

„O prudkém růstu zájmu klientů o Osobní půjčku Expres před Vánocemi svědčí počet poskytnutých úvěrů. V průběhu listopadu GE Capital Bank poskytla o 30 % více Osobních půjček Expres ve srovnání s průměrem ve zbývajících měsících roku,“ řekl Radko Šindrbal, manažer spotřebitelských půjček GE Capital Bank. V listopadu banka poskytla 14 000 Osobních půjček Expres v objemu téměř 700 mil. Kč. Od začátku ledna do konce listopadu poskytla GE Capital Bank 125 000 Osobních půjček Expres v objemu téměř 6 mld. Kč.

Zájem o Osobní půjčku Expres je dán jak její neúčelovostí, tak rychlostí vyřízení. Klienti se totiž na počkání dozví zda úvěr mohou získat. Současní klienti vzápětí mohou podepsat smlouvu, noví klienti o den později (banka ověřuje poskytnuté informace o klientovi).

„Růst zájmu o spotřebitelské úvěry v předvánočním období se projevil i na provozu Telefonní linky Osobní půjčky Expres (841 141 141). Počet telefonátu vzrostl oproti září o 20 % (v listopadu volalo na linku více než 20 000 lidí),“ řekla Monika Königová, produktová manažerka Osobní půjčky Expres.

Na Telefonní lince Osobní půjčky se zájemci během pár minut dozvědí, nejenom jestli jim GE Capital Bank půjčí, ale dokonce jak velkou půjčku mohou získat či jaká bude jejich měsíční splátka.

Na bezplatnou informační linku (800 10 30 60) volalo ohledně Osobní půjčky Expres v listopadu přes 8000 zájemců, což je více než 200% nárůst v porovnání s počtem telefonátů v září.

GE Capital Bank zaznamenala i růst počtu žádostí o Osobní půjčku Expres podaných prostřednictvím internetu (www.exprespucka.cz). GE Capital Bank jako první peněžní ústav v České republice umožnila získat spotřebitelský úvěr Osobní půjčka Expres prostřednictvím internetu i těm, kdo nejsou jejími klienty.

Petra Kopecká, manažerka komunikace GE Capital Bank