Zájem o osobní Expres půjčku před Vánocemi prudce roste

GE Capital Bank zaznamenává před Vánocemi výrazný nárůst zájmu o Osobní půjčku Expres. Banka v listopadu poskytla nové úvěry v objemu 1,018 miliardy Kč, za období leden - listopad přitom banka poskytla úvěry v celkovém objemu 7,991 miliardy Kč. Celkové portfolio již obsahuje více než 400 tisíc úvěrů. S blížícími se Vánocemi banka očekává kulminaci zájmu o Osobní půjčku Expres.

„Zájem klientů o Osobní půjčku Expres vykazuje skutečně rostoucí trend – uplynulé dva měsíce byly pro GE Capital Bank v oblasti spotřebitelských úvěrů rekordní – dvakrát jsme překročili miliardový objem u poskytnutých úvěrů,“ řekl ředitel retailového bankovnictví Jan Rollo. „Pozitivní je také výrazně rostoucí zájem o Osobní půjčku Expres ze strany nových klientů GE Capital Bank,“ dodal Jan Rollo.

V září poskytla banka nové spotřebitelské úvěry za 0,858 miliardy Kč a v říjnu i v listopadu překonaly měsíční objemy hranici miliardy Kč. Od počátku roku do konce listopadu poskytla GE Capital Bank již 155 tisíc osobních půjček Expres v objemu téměř osmi miliard Kč (o 36 % více než loni).

Celkový aktuální stav objemu portfolia Osobních půjček Expres byl ke konci listopadu 13,5 miliardy Kč a tvořilo ho více než 400 tisíc kusů úvěrů.

„Kromě vlivu blížících se Vánoc se na dynamicky rostoucím zájmu o Osobní půjčku Expres podílí nabídka „Půjčka v akci!“, kterou jsme začali nabízet v září,“ řekl manažer spotřebitelských úvěrů GE Capital Bank Radko Šindrbal. „Kulminaci zájmu očekáváme poslední tři týdny před Vánocemi. Během prvních tří čtvrtletí se naše měsíční prodeje pohybovaly mezi 10 000 - 15 000 poskytnutými Osobními půjčkami Expres. V posledním čtvrtletí roku překračuje měsíční počet poskytnutých Osobních půjček Expres hranici 18 500 kusů,“ dodal Radko Šindrbal.

„V roce 2003 půjčila GE Capital Bank v posledních třech měsících roku Osobní půjčku Expres v objemu 1,833 mld. Kč - letos očekáváme ve stejném období objem ve výši 2,75 mld. Kč,“ dodal Radko Šindrbal.

„Půjčka v akci!“, s níž přišla GE Capital Bank na trh v září, spočívá v nabídce Osobní půjčky Expres ve výši 50 tisíc Kč s garantovanou měsíční splátkou 999 korun nebo 75 tisíc Kč s garantovanou splátkou 1499 korun.

* * *

Osobní půjčka Expres je neúčelový úvěr, u kterého GE Capital Bank nevyžaduje žádné ručení, přičemž o poskytnutí rozhodne banka na počkání. Prostřednictvím Osobní půjčky Expres si mohou klienti půjčit 30 až 200 tisíc Kč. Dobu splatnosti si mohou zvolit podle svých požadavků v délce 24, 30, 40, 50, 60 a 72 měsíců.

Schválení Osobní půjčky Expres od GE Capital Bank trvá obvykle jen 1,5 až 3 minuty, průměrná doba od podpisu smlouvy o Osobní půjčce Expres do připsání peněz na účet klienta činí 2 hodiny.

Jednoduchost vyřízení spolu s rychlostí celého procesu - od žádosti přes schválení až po připsání peněz - dělá z Osobní půjčky Expres jeden z nejžádanějších úvěrových produktů na českém trhu. Při dotazování klientů na hlavní důvod, proč se rozhodli právě pro Osobní půjčku Expres, označila rychlost více než třetina z nich.

O poskytnutí Osobní půjčky Expres mohou jak klienti GE Capital Bank, tak i všichni ostatní požádat nejen na obchodních místech banky, ale také prostřednictvím internetu. Díky jednoduchému formuláři na adrese www.exprespujcka.cz je žádost o půjčku i rozhodnutí o ní otázkou několika minut.

Dostupnosti Osobní půjčky Expres pomáhá také telefonní linka 844 844 844, na níž mohou zájemci o úvěr předběžně zjistit, zda mohou úvěr získat, v jaké výši a s jakou měsíční splátkou.

Eva Chaloupková, manažerka komunikace GE Capital Bank