Zájem o Konsolidaci půjček bez poplatků roste

GE Money Bank má aktuálně zkonsolidovány půjčky za téměř 20 miliard Kč, což z ní činí v Česku jedničku na trhu refinancování úvěrů. Objem sloučených půjček u GE Money Bank se za první čtvrtletí 2013 meziročně zvýšil o dalších 5%. Nejčastěji přicházejí lidé konsolidovat 3 úvěrové závazky, průměrná výše sloučených závazků jednoho klienta je již téměř 214 tisíc Kč.

„Poslední měsíce ukazují, že domácnosti si svoje rozpočty stále hodně hlídají a hledají možnosti, jak si zvýšit svůj měsíční disponibilní rozpočet. S naším produktem si mohou snížit měsíční splátky úvěrů a navíc ušetří za poplatky, Konsolidaci půjček totiž poskytujeme zcela bez poplatků,“ říká Radek Ženka, manažer spotřebitelských a hypotečních úvěrů GE Money Bank. „Očekáváme, že objem sloučených úvěrů poroste i nadále. Refinancování starších úvěrů má v Česku stále velký potenciál, a to platí i pro hypotéky a zajištěné spotřebitelské úvěry,“ dodává Radek Ženka.

Průměrná výše měsíčních splátek klientů, kteří sloučí své úvěry je 4 tisíce Kč. Nejčastěji konsolidují různé typy spotřebitelských půjček (88 % celkového objemu), dále úvěry na kreditních kartách (10 %) a také kontokorenty (2 %). O sloučení úvěrů žádají nejčastěji muži (54 %) se středoškolským vzděláním (43 %), průměrný věk žadatelů je 43 let.

Jednorázová odměna pro nové klienty
Stávající i noví klienti mohou až do konce května za každou uzavřenou Konsolidaci půjček získat 2000 Kč. Na webu www.gemoney.cz vyplní kontaktní údaje a prostřednictvím SMS dostanou certifikační kód, který předloží na pobočce banky při sjednávání úvěru.

Konsolidace půjček pro jednotlivce i pro rodinu
Nová Konsolidace půjček bez poplatků umožňuje sloučit dohromady spotřebitelské půjčky, kontokorenty, kreditní karty i půjčky splátkových společností. Maximální výše úvěru je 600 000 Kč, od 300 000 Kč je nutné mít spolužadatele. Dobu splácení je možné rozložit až na 96 měsíců. GE Money Bank svým klientům nabízí také sloučení závazků až tří členů rodiny najednou.

Klient si může zvolit libovolnou výši měsíční splátky. Sám si určuje také datum pravidelných splátek, které může v průběhu splácení kdykoliv změnit dle svých aktuálních potřeb. Konsolidaci půjček lze zdarma předčasně splatit, a to v plné výši nebo částečně. V případě potřeby má klient také možnost získat další finanční prostředky.

Žádost o Konsolidaci půjček probíhá zpravidla ve dvou fázích. Při první návštěvě předloží klient dva doklady totožnosti a seznámí bankéře se základními informacemi o úvěrech ke Konsolidaci. Bankéř mu na počkání připraví nabídku několika variant Konsolidace a výše úspory a pomůže mu vybrat optimální řešení.

 

Pavel Zúbek,
tiskový mluvčí GE Money Bank


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Pavel Zúbek, mobil: +420 725 420 107, tel.: +420 224 442 120, e-mail: pavel.zubek@ge.com