Z Oskara do GE Money

Novým ředitelem komunikace GE Money pro Českou a Slovenskou republiku se stal Roman Frkous. Ve své pozici bude odpovědný za vedení komunikačního týmu, strategii interní a externí komunikace, přípravu zaměstnaneckých akcí a sociální zodpovědnost firmy.

Roman byl jedním ze zakladatelů České Informační Agentury a pracoval také v AMI Communications. Od roku 2001 měl to potěšení být zaměstnán ve společnosti Oskar/Vodafone na pozici PR manažera, mluvčího a Senior Project Managera. Loni obdržel prestižní cenu Osobnost roku 2005 udělovanou PR Klubem za výrazné ovlivnění image společnosti pomocí nástrojů public relations.

Za šest let u Oskara spolupracoval na přípravě a realizaci netradičních guerillových kampaní, zodpovídal za vztahy s veřejností, komunikační podporu služeb, krizovou komunikaci, užíval si moderování zaměstnaneckých akcí a spolupracoval na mnoha vzdělávacích projektech.

Má dvě úžasné dcery, rád sportuje a mimo jiné je velkým obdivovatelem největšího českého vědce, sportovce, objevitele, vynálezce a jistě i mluvčího - Járy Cimrmana. Rád by si také jednoho dne splnil svůj sen a stal se jedním ze zvoníků legendárního zvonu Zikmund v Katedrále svatého Víta.


Eva Chaloupková,

tisková mluvčí GE Money Bank