Vylepšený Expres Business - flexibilní úvěr pro podnikatele od GE Money Bank

Akční nabídka notebooku zdarma!

GE Money Bank významně vylepšila podmínky podnikatelského úvěru Expres Business.
V průběhu splácení lze nyní nově kdykoliv využít možnosti mimořádné splátky nebo předčasného splacení celého úvěru. V případě potřeby si mohou klienti splátky také odložit. V rámci akční nabídky připravila GE Money Bank sníženou úrokovou sazbu pro půjčky v hodnotě 320 tisíc a 1,5 miliónu korun. Ke každému úvěru nad 500 tisíc korun čerpanému do konce října navíc všichni podnikatelé získávají notebook zdarma. Nezajištěný úvěr Expres Business poskytuje GE Money Bank do výše 1 miliónu korun, zajištěný pak až do výše 5 miliónů korun.


„Expres Business je určen i začínajícím podnikatelům. Zájemci o úvěr stačí podnikat šest měsíců a při žádosti předložit jen jedno daňové přiznání. Vyřízení a schválení úvěru je zdarma,“ uvedl Martin Vakoč, produktový manager úvěru Expres Business. „Vycházíme podnikatelům maximálně vstříc a kromě zvýhodněné úrokové sazby nabízíme také možnost mimořádných splátek a možnost jejich odložení či předčasného splacení úvěru Expres Business,“ dodal Martin Vakoč.

Za Expres Business ve výši 320 tisíc nyní podnikatelé zaplatí jen 5 100 korun měsíčně, což odpovídá úrokové sazbě 8,7% p.a. Pro podnikatele s vyšší úvěrovou potřebou GE Money Bank připravila akční splátku úvěru s financovanou částkou 1,5 miliónu, která měsíčně činí 14 444 korun. Akční nabídka úvěru Expres Business platí až do konce tohoto roku. Pro získání dárku v podobě notebooku je třeba zažádat o úvěr nad 500 tisíc korun a tuto částku načerpat do konce října 2007.

Flexibilní úvěr Expres Business s možností předčasně splatit, provést mimořádnou splátku nebo odložit si splátky je určen všem podnikatelům, kteří potřebují získat peníze na rozvoj podnikání, nákup nového vybavení nebo rozšíření provozovny. O neúčelový úvěr až do 5 milionů lze požádat zdarma, taktéž vyřízení úvěru je bezplatné. Doba splatnosti se pohybuje od 24 měsíců do 20 let.

O flexibilní úvěr Expres Business mohou podnikatelé a firmy požádat nejen na obchodních místech GE Money Bank, ale i prostřednictvím internetových stránek www.geuver.cz. K žádosti o úvěr Expres Business stačí na pobočku přinést občanský průkaz, živnostenský list a výpis z obchodního rejstříku nebo jiné podnikatelské oprávnění. Nutné je také jedno či dvě daňová přiznání s razítkem finančního úřadu. Úroková sazba Expres Business se odvíjí od výše úvěru a doby podnikání.


Eva Chaloupková
tisková mluvčí GE Money Bank